SEYDİKEMER BELEDİYESİNE ÇÖP TOPLAMA  ARACI KAZANDIRILDI

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından Seydikemer Belediyesi'ne 2022 model çöp toplama aracı hibe edildi. Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, daha etkin ve aktif bir hizmet için belediyenin araç filosunu güçlendirmeye devam edeceklerini kaydetti. 

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Ersin DAL

Seydikemer Belediyesi, vatandaşlara daha hızlı ve daha kaliteli hizmet vermek amacıyla araç filosunu genişletmeye devam ediyor. Bu kapsamda 6+1 metreküp hidrolik sıkıştırmalı 2022 model çöp toplama aracı Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından Seydikemer Belediyesi’ne hibe edildi.


BAŞKAN OTGÖZ: “ARAÇ FİLOMUZU GÜÇLENDİRİYORUZ”
Huzur kenti Seydikemer’de vatandaşların daha mutlu ve huzurlu bir yaşam sürdürebilmeleri için çalışmaya devam edeceklerini belirten Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’a kendilerine verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti. Başkan Otgöz; “Muğla’da en fazla araç filosuna sahip bir ilçeyiz. Geçtiğimiz aylarda 2 adet kazıcı yükleyici alarak araç filomuzu genişletmiştik. 112 olan araç filomuzun sayısını ilçemize kazandırdığımız çöp toplama aracı ile 113’e çıkardık. Seydikemer yüz ölçümü bakımından Muğla’nın en geniş ilçesi. Belediye olarak 65 mahallemize eşit hizmet götürmek için gayret ediyoruz. Bu nedenle araç filomuzu her geçen gün daha güçlü hale getiriyoruz” ifadelerini kullandı.  

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN