Politika

Politika haberlerini listeleyin, politika gündemini yakından takip edin.

Politika Haberleri

Özdemir 'Artık Beklemek Değil İcraat İstiyoruz'

Türkiye Görme engellileri Muğla Şubesi yönetim kurulu adına Şube Başkanı Mehmet Özdemir, engelli bireylerin yaşadığı sorunları bir kez daha dile getirdi ve farklı illerdeki yerel yönetimlerin engellilere dönük uygulamaların, Muğla ve merkez ve tüm ilçelerde da hayata geçmesini talep etti.

Fethiye Belediyesi Haziran Ayı Belediye Meclisi, Alim Karaca başkanlığında yapıldı

Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’nün, Osman KOCAMAZ’ın 13/05/2024 tarih ve 23961 sayılı dilekçesindeki talebine istinaden; Muğla İli, Fethiye İlçesi, Kaya Mahallesi, 199 ada 70 parsel nolu 6.159,01 m2 yüzölçümlü taşınmazın, Mülkiyeti Belediyemize ait 301,22 m2’lik hissesinin 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun ilgili hükümlerine göre satışının yapılıp, yapılmayacağı hususuna ilişkin Meclise havaleli madde oy birliği ile kabul edildi.

Kaymakam Ertaş, Taşyaka Esnaflarıyla İstişarede Bulundu

Muğla’nın Fethiye ilçesinde Fethiye Kaymakamı İsmail Hakkı Ertaş, Taşyaka Mahallesi esnafları ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

Encümen seçimleri yapıldı

Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli, Seydikemer Belediye meclis üyeleri Hakan Büyükaydın ve İsmail Cezayirlioğlu ile birlikte Antalya’da gerçekleştirilen Akdeniz Belediyeler Birliği Meclisi 11’inci dönem ilk toplantısına katılım sağladı. 

Çınar, ‘Bir gün değil, her gün sahada olacağız’

Zafer Partisi Fethiye ilçe yönetim kurulunun istifasının ardından, Fethiye İlçe Başkanlığı görevine genç iş insanı İbrahim Çınar atandı. Çınar, göreve başlamasının ardından Fethiye’de görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Zafer Partisi Fethiye İlçe yönetim kurulunun istifasının ardından , Fethiye İlçe Başkanlığına iş adamı İbrahim Çınar atandı.

İbrahim Çınar, Zafer Partisi Muğla İl teşkilatında ilçe başkanları ve il yönetim kurulunun katılımıyla düzenlenen toplantıda mazbatasını aldı. İbrahim Çınar Toplantıda, ’Prof. Dr. Ümit Özdağ’ın atamasıyla göreve geldim. Kendi evinde bizleri ağırladı. Sizlerle birlikte uzun süre inşallah birlikte çalışırız.’ dedi.

Fethiyeli Muhtarlardan Örnek Olacak Davranış

Muğla’nın Fethiye ilçesinde Fethiye Muhtarlar Derneği, Fethiye’de bulunan tüm mahallelerdeki çocukların ücretsiz sünnetinin yapılacağını söyledi.

Karaca’dan Anneler Günü Mesajı

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca Anneler Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Başkan Karaca mesajında; “Bir toplumun temelini aile, ailenin temelini ise anne oluşturur” ifadelerini kullandı. Başkan Karaca mesajında şu ifadelere yer verdi:

Maçoğlu Fethiye’de sevgiyle karşılandı

Geçmiş dönem Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, Bahriye Üçok Parkı’nda vatandaşlar ile bir araya geldi.

Seydikemer’de Mayıs Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Seydikemer Belediyesi Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Belediye Hizmet Binasında belediye meclis üyelerinin katılımı ile yapıldı.

Karaca'dan 1 Mayıs Mesajı

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Güreş ağası Kazım Çağan, Karaca’yı ziyaret etti

Fethiye Belediyesi tarafından geçtiğimiz sene yapılan yağlı güreş organizasyonda, güreş ağalığını kazanan Kazım Çağan, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı ziyaret etti.

Kaymakam Büyüker'den, Başkan Akdenizli’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

Seydikemer Kaymakamı Yıldız Büyüker, Seydikemer Belediye Başkanlığına yeniden seçilen B. Önder Akdenizli’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Karaca, ‘Tedbirleri aldık’

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Ramazan Bayramı’nın ilk gününde “Herkesin Ramazan Bayramı kutlu olsun” diyerek çeşitli açıklamalara bulundu.

Başkan Akdenizli, meclis üyeleri ile bir araya geldi

Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli, mazbatasını aldıktan sonra 2024-2029 yılları arasından görev yapacağı yeni meclis üyeleriyle iftar programında bir araya geldi.

Fethiye’de MHP Meclis Üyeleri Mazbatalarını Aldı

Muğla’nın Fethiye ilçesinde 31 Mart Yerel Seçimleri’nde Cumhur İttifakı’ndan seçime giren ve meclis üyeliğine seçilen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Meclis Üyeleri, Fethiye Adliyesi’nde mazbatalarını aldı.

Başkan Karaca Ve Meclis Üyeleri Mazbatalarını Aldı

31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerde yeniden Fethiye Belediye Başkanı olarak seçilen Alim Karaca, Fethiye Adliyesi’nde düzenlenen program ile mazbatasını aldı. 31 Mart’ta kararı Fethiye halkının verdiğine dikkat çeken Başkan Karaca, “Bizlere yeniden 5 yıl daha yetki veren Fethiye halkına teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Akdenizli Mazbatasını Aldı

Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli, yerel seçimlerin ardından mazbatasını alarak yeni 5 yıl için görevine başladı.

Büklü, ‘En kalbi duygularımla teşekkür ederim’

AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Ali Büklü, 31 Mart yerel seçim sonuçlarının ardından “Teşekkürler Seydikemer” diyerek açıklamada bulundu.

Toplam 1620 haber.