SEYDİKEMER BELEDİYE PERSONELİ KARADERE PLAJINI TEMİZLEDİ

Seydikemer Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri Karadere Plajında temizlik çalışması yaptı.

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Ersin DAL

Seydikemer Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ün talimatı öncülüğünde dünyaca ünlü Patara Plajının başlangıç noktası Karadere Plajında temizlik yaptı. Sabah saatlerinde plaja giden ekipler, cam, poşet ve pet şişe gibi sahile gelişi güzel atılan çöpleri topladı. Ekipler, sahilde bulunan kuru otları da temizleyerek, vatandaşların çevreye karşı daha duyarlı olmalarını istedi. 
BAŞKAN OTGÖZ; “BU GÜZELLİĞİ ÇÖPLERLE GÖLGELEMEYELİM”
Seydikemer’in doğal güzellikleriyle Muğla’nın parlayan yıldızı olduğuna işaret eden Başkan Otgöz, Karadere Plajının Seydikemer için çok değerli olduğunun altını çizerek; “Havaların mevsim normallerinin üzerinde seyretmesiyle vatandaşlarımız serinlemek için Karadere Plajı’na geliyor. Yerli ve yabancı turistleri de ağırlayan Karadere Plajı, incecik kumuyla bölgeye gelenleri cezbediyor. Ancak bu güzelliği çevreye atılan çöplerle gölgelemeyelim. Çevremizi temiz tutalım, nasıl bulmak istiyorsak öyle bırakalım” dedi. 
SEYDİKEMER BELEDİYE PERSONELİ KARADERE PLAJINI TEMİZLEDİSEYDİKEMER BELEDİYE PERSONELİ KARADERE PLAJINI TEMİZLEDİSEYDİKEMER BELEDİYE PERSONELİ KARADERE PLAJINI TEMİZLEDİ

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN