Seydikemer Haberleri

Seydikemer Haberleri

Başkan Akdenizli “Basın milletin müşterek sesi ve demokrasilerin güvencesidir”

Seydikemer Belediye Başkanı Önder Akdenizli, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımlayarak, basın çalışanlarının 24 Temmuz Basın Bayramı’nı kutladı.

Seydikemersporda Hedef Bir Üst Lig

Seydikemer Belediye Başkanı ve Seydikemerspor yönetim kurulu başkanı B. Önder Akdenizli, sezon öncesi Seydikemerspor yönetimi ve teknik kadro ile bir araya gelerek sezon öncesi görüş alış verişinde bulundu. Toplantı sonrası Seydikemersporun bu sezon bir üst lige çıkması için gerekli çalışmaları yapacaklarını belirten başkan Akdenizli, “İnşallah geçen yıl yarım kalan hayalimizi bu yıl gerçekleştireceğiz” ifadelerinde bulundu.

Esnaf ve Sanatkârlarımıza Önemli Duyuru Yeni Ceza Düzenlemeleri Yolda

Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mehmet Alaşan, esnaf ve sanatkârlara yönelik önemli bir duyuru yaptı.

Muhtarın izinsiz arazi kullandırdığı iddiası Yayla Kınık’ta köylüleri ayaklandırdı!

Seydikemer’in Yayla Kınık Köyü muhtarının, köye ait araziyi izinsiz olarak kullandırdığı iddiasıyla köylüler ayaklandı. Köylüler, muhtarın arazileri izinsiz kullandırdığını ve geçmiş yıllardan da görevi kötüye kullanma konusunda cezası olduğunu iddia ettiler.

İki Hafta Sonra Mucize: Kayıp Köpek Benni, Seydikemer'de Bulundu!

Ören'de iki hafta önce kaybolan Paige Evans'ın köpeği Benni, nihayet bulundu! İngiltere'de doğan ancak hayatının çoğunu Türkiye'de geçiren Paige Evans'ın köpeği Benni'nin kayboluşu, Paige ve tüm Ören sakinleri için büyük bir üzüntü kaynağı olmuştu.

Başkan Aras, Seydikemer için otogar müjdesi verdi

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras, göreve geldiğinden itibaren 100 günde yapılanları anlattığı toplantıda Seydikemer’e otogar müjdesi verdi.

SEYDİKEMER’DE ŞEHİT MEZARLARINA GÜL BIRAKILDI

Seydikemer Kaymakamı Yıldız Büyüker ve Seydikemer Belediye Başkanı Önder Akdenizli, ilçe protokolü ile birlikte 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında, Şehit Alper Seven ve Şehit Osman Tosun’un mezarını ziyaret ederek, tüm şehitlerimiz için dualar okuyup, kabirlerine gül bıraktı.

Milletvekili Yakup Otgöz: Muğla Atatürk Stadı İle Seydikemer ve Fethiye Stadları’nı Modernize Ediyoruz

AK Parti Muğla Milletveki Yakup Otgöz, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ile görüştü. Muğla’ya yapılacak yatırımların değerlendirildiği görüşme Muğla için oldukça verimli geçti. Görüşmede; Muğla Atatürk Stadı ile Seydikemer ve Fethiye Stadları’nın modernizasyonu ele alındı

Fethiye Yarımadası’ndaki Yapılaşma Mercek Altında Ağustos Ayında Geniş Katılımlı Toplantı Yapılacak

Fethiye ve Seydikemer Meslek Kuruluşları Güç Birliği Platformu’nda, Fethiye Yarımadası’ndaki yapılaşmalar ele alınarak, söz konusu projelerin çevresel etkilerinin değerlendirilmesi amacıyla Ağustos ayında geniş katılımlı bir toplantı yapılması ve ilgili kurumlarla durumun istişare edilmesi kararlaştırıldı.

Fethiye Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi ile Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Arasında İndirim Protokolü İmzalandı

Fethiye Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi ile Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında, İlçe Milli Eğitim personelinin ve ailelerinin hastane sağlık hizmetlerinden indirimli olarak yararlanmasına yönelik bir indirim protokolü imzalandı. Protokol, Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürü İlkay Şumur ve Fethiye Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Başhekimi Dr. Öztürk Günal'ın karşılıklı imzalarıyla yürürlüğe girdi. Müdür İlkay Şumur, protokolün Milli Eğitim Müdürlüğü ailesine hayırlı olmasını diledi.

Seydikemer’de Kaza, Kamyon Feci Şekilde Devrildi

Muğla’nın Seydikemer ilçesinde Sarıyer mevkiinde trafik kazası meydana geldi. Meydana gelen kazada kamyon devrildi.

Başkan Alaşan,  Ahmet Aras’a Seydikemer  esnafının taleplerini iletti

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras, Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Alaşan’ı ziyaret etti. 

Bayram’da Saklıkent Kanyonu’na Ziyaretçi Akını

Seydikemer Belediyesi’ne bağlı Saklıkent Kanyonu, Kurban Bayramı’nda ziyaretçi akınına uğradı.

Seydikemer’de Bayramlaşma Programı gerçekleştirildi

Seydikemer Kaymakamı Yıldız Büyüker ve Seydikemer Belediye Başkanı Önder Akdenizli, Seydikemer Kaymakamlığı tarafından düzenlenen Kurban Bayramı kutlama programında Bayram tebriğini kabul etti. 

CHP Fethiye İlçe Teşkilatı, CHP Seydikemer İlçe Teşkilatı ile Karşı Karşıya Geldi

Muğla'nın Fethiye ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Teşkilatı ve Cumhuriyet Halk Partisi Seydikemer İlçe Teşkilatı CHP İlçe Teşkilatları arası futbol turnuvasında karşı karşıya geldi

Başkan Akdenizli, '“Çocuklarımızın Geleceği İçin Çok Çalışıyoruz”

Seydikemer Belediye Başkanı Önder Akdenizli, Çaltıözü Şehit Er Ramazan Bilgiç İlköğretim Okulu öğrencilerinin karne heyecanına ortak oldu.

Başkan Akdenizli Kurban Bayramı mesajı iletti

Seydikemer Belediye Başkanı Önder Akdenizli, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda tüm İslam Âleminin Kurban Bayramı’nı kutladı.

Yıl Sonu Piknik Etkinliği Düzenlendi

Muğla’nın Seydikemer ilçesinde Bekçiler Şehit Komando Er Fedai Kebiz İlkokulu ve Ortaokulu’nda yılsonu etkinlikleri kapsamında piknik etkinliği gerçekleştirildi.

Kupanın Sahibi Seydikemer Belediyesi

Merhum Adem Türk Anısına 2024 Hareketlilik Yılında Düzenlenen Kurum ve Kuruluşlar Arası Voleybol Turnuvası'nda Seydikemer Belediyesi Şampiyon Oldu

Seydikemer’de Haziran Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Seydikemer Belediyesi Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Belediye Hizmet Binasında Belediye Meclis Üyelerinin katılımı ile yapıldı.

Seydikemer Muhtarlar Derneği Başkanlık Seçiminde Mehmet Güven, Güven Tazeledi

Muğla’nın Seydikemer ilçesinde Seydikemer Muhtarlar Derneği’nde başkanlık seçimi yapıldı. Mevcut başkan Seydiler Mahallesi Muhtarı Mehmet Güven, tekrardan Seydikemer Muhtarlar Derneği’nde başkan seçilerek güven tazeledi.

Seydikemerli Kadınlarımızdan Örnek Davranış

Seydikemer Belediye Başkanı Önder Akdenizli, yeni kurulan Seydikemer Kadın Dayanışma Derneği'nin el emeği ürünlerin sergisine katıldı.

Seydikemer'de Yörük Şenliği Gerçekleşti

Muğla'nın Seydikemer ilçesinde Kayadibi Şehit Er Feruz Zorlu Ortaokulu'nda Beşkaza'nın Yiğitleri Yörükler Sergisi ve Şenliği gerçekleşti.

Encümen seçimleri yapıldı

Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli, Seydikemer Belediye meclis üyeleri Hakan Büyükaydın ve İsmail Cezayirlioğlu ile birlikte Antalya’da gerçekleştirilen Akdeniz Belediyeler Birliği Meclisi 11’inci dönem ilk toplantısına katılım sağladı. 

Başkan’dan Örnek Davranış

Seydikemer Belediye Başkanı Önder Akdenizli, Zorlar Şehit Jandarma Onbaşı Hasan Küçükçoban İlköğretim Okulu’nun minik öğrencileri arasında heyecan yarattı.

Seydikemer’de 19 Mayıs Büyük Coşkuyla Kutlandı

Seydikemer Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla düzenlenen halk konserine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Yaklaşık 10 bin kişinin katıldığı konserde büyük coşku yaşandı. Konsere gelenler, sevilen şarkıcılar Grup Ayna ve İlyas Yalçıntaş’ın şarkılarıyla coştu.

Başkan Akdenizli, 'Antik Kent’i Sanat ve Müzikle Buluşturduk'

Seydikemer Belediye Başkanı Önder Akdenizli, 30 yıl aradan sonra yeniden, Letoon Antik Kenti’nde ünlü sanatçıları Seydikemer halkıyla Domates Festivalinde buluşturdu.

Başkan Akdenizli 19 Mayıs Mesajı Yayınladı

Seydikemer Belediye Başkanı Önder Akdenizli, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

Başkan Akdenizli'den Annelere Karanfil

Seydikemer Belediye Başkanı Önder Akdenizli, anne ve anne adayı personellere karanfil dağıtıp, Anneler Günü’nü kutladı. 

Seydikemer’de Mayıs Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Seydikemer Belediyesi Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Belediye Hizmet Binasında belediye meclis üyelerinin katılımı ile yapıldı.