BİK Muğla Müdürlüğü'nde Görev Değişikliği

PAYLAŞ

FERDİ YAVUZ- Basın İlan Kurumu (BİK) Muğla Şube Müdürü M. Ali Köseoğlu Konya’ya atandı. Muğla BİK Müdürlüğü’ne ise Şaban Kalafat atandı. 
Basın İlan Kurumu (BİK) Muğla Şube’sinde görev değişikliği oldu. Basın İlan Kurumu (BİK) Muğla Şube Müdürlüğü’ne Şaban Kalafat atandı. 3 yıldır Basın İlan Kurumu Muğla Şube Müdürlüğü yapan M. Ali Köseoğlu ise Konya’ya atandı. Atama kararının ardından Muğla merkez basınına veda ziyaretlerinde bulunan M. Ali Köseoğlu, Gazete Zeybek’i ziyaret etti. Köseoğlu yaptığı ziyarette; “Ortak paydamız Muğla. Yapılan haberlerle öncelikle Muğla’nın değerlerini korumalıyız. Gazete Zeybek’inde bu konuda üstüne düşen görevleri en iyi şekilde yerine getireceğine inanıyorum. Yeni bir oluşum olan Gazete Zeybek yönetimine ve çalışanlarına başarılar diliyorum.” Dedi. 
M. Ali Köseoğlu ayrıca Muğla Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Köseoğlu, Cemiyet Başkanı Cem Kaytan’la bir süre sohbet ederek bugüne kadar yapılan çalışmalardan dolayı Muğla Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti’ne teşekkür etti.
15 Şubat 2016 yılından beri Muğla’da görev yapan Mehmet Ali Köseoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları kaydetti; ” Değerli dostlarım; içimde her fırsatta "makamların geçici olduğunu" dillendiren bir inancı taşımanın mutluluğunu hissederim. Çeşitli vesilelerle dillendirdiğimiz bu kutlu duruşa bir "amenna" olarak, 15 Şubat 2016 gününde başladığım Muğla vazifesi yine tevafuktur ki 15 Şubat gününde doluyor. Allah'ın hakkımızdaki takdiri gereği Genel Müdürlüğümüzün tensipleriyle memurluğumuz Konya Müdürlüğü'ne yazılmıştır. Muğla'da geçirdiğim 4 güzel yılın hatırı, çeşitli dostlarımızın bizi fahri Muğlalı olarak işaret etmeleri gibi yüzlerce güzel anı ile ayrılacağım Muğla'dan. Muğla'ya veda etmek ne mümkün. Yine de hakkınızı helal ediniz.”
Öte yandan M. Ali Köseoğlu’nun kaleme aldığı "Menteşe'deki Muğla" kitabı, "2019 Yılı'nın En İyi Şehir Kitabı" seçilmişti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN