DEDEOĞLU, DUALARLA TOPRAĞA VERİLDİ

Muğla 20.Dönem milletvekili eğitimci Mustafa Dedeoğlu yakalandığı rahatsızlık sonucu Antalya'da kaldırıldığı hastanede 71 yaşında vefat etmişti. Mustafa Dedeoğlu bugün yeni camide kılınan cenaze namazının ardından Fethiye şehir mezarlığında dualarla toprağa verildi.

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Ersin DAL

Muğla 20.Dönem milletvekili eğitimci Mustafa Dedeoğlu için yeni camide kılınan cenaze zamanına Fethiye Kaymakamı Alper Balcı beraberinde Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Çıralı, Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı, Fethiyespor Yönetim Kurulu Üyesi Nurkaya Gündoğdu, sevenleri ve ailesi katıldı. Yeni camide kılınan cenaze namazının ardından Fethiye Şehir mezarlığında dualarla toprağa verildi. 
SED Medya ailesi olarak merhuma Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz. 

MUSTAFA DEDEOĞLU KİMDİR?
Fethiye’de uzun yıllar turizmcilik yapan turizm derneği başkanlık görevinde bulunan Fethiye ilçe milli eğitim müdürlüğü görevini de başarılı şekilde yürüten eğitimci Mustafa Dedeoğlu 1995 yılında Doğru Yol Partisi Muğla Milletvekilliği için aday olmuş ve Türkiye Büyük millet meclisine Muğla milletvekili olarak seçilmişti. Muğla ve Fethiye’nin sorunları ile ilgili olarak o dönem başarılı hizmetler gerçekleştiren eğitimci Mustafa Dedeoğlu Fethiyeli merhum iş insanı Kemal Dedeoğlu’nun oğluydu. Evli üç çocuk babası olan Muğla eski milletvekili Mustafa Dedeoğlu yakalandığı omurilik kanseri rahatsızlığı nedeniyle bir süredir tedavi görüyordu. Geçtiğimiz günlerde Antalya da özel bir hastanede tedavi görmeye giden Mustafa Dedeoğlu 71 yaşında vefat etti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN