BELEDİYEDEN VATANDAŞA ODUN VE SOBA DESTEĞİ 

Fethiye Belediyesi tarafından 'Yurttaşlarımızla Dayanışma İçindeyiz' sloganıyla ihtiyaç sahibi vatandaşlara odun ve soba yardımı devam ediyor.

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Ersin DAL

Fethiye Belediyesi tarafından soğuk kış aylarında ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek olmak için odun ve odun sobası yardımı devam ediyor. “Yurttaşlarımızla Dayanışma İçindeyiz” sloganıyla yola çıkan ekipler, vatandaşların üşümemelerini sağlayabiliyorsak ne mutlu bizlere diyerek ihtiyaç sahibi aileleri Fethiye Belediyesi’ne davet ettiler.
“ODUN VE ODUN SOBASI DESTEĞİ VERMEYE DEVAM EDİYORUZ”
Sosyal Yardım İşleri Müdürü Ali Kıroğlu, “ Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü olarak belediyemize başvuru yapan ailelerimizin değerlendirmelerini yaptıktan sonra onlara yakacak odun ve odun sobası desteği vermeye devam ediyoruz. Zorlu kış günlerinde onların yanında olmaya devam edeceğiz. Onların evinde bir çorba kaynamasına ve üşümemelerini sağlayabiliyorsak ne mutlu bize. İhtiyaçlı olan ailelerin sobalarını ekip arkadaşlarımızla beraber kuruyoruz ve ilk çakmağı beraber çakıyoruz. O ev de sıcak mutluluğu paylaşmak istiyoruz. İhtiyaç sahibi aileleri belediyemize bekliyoruz. 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN