AK Parti Muğla İlçe Kongre Takvimi Belli Oldu

AK Parti Muğla İlçe Kongre takvimi belli oldu. Ak Parti Muğla İl Başkanlığı tarafından açıklanan takvime göre Muğla'nın 13 ilçesinde gerçekleşecek olan kongreler 29 Şubat'ta başlayıp, 18 Nisan'da bitecek.  İlçe kongreleriyle alakalı AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, Gazete Zeybek'e özel açıklamada bulundu.

PAYLAŞ

FERDİ YAVUZ- AK Parti Muğla İlçe Kongre takvimi belli oldu. Ak Parti Muğla İl Başkanlığı tarafından açıklanan takvime göre Muğla’nın 13 ilçesinde gerçekleşecek olan kongreler 29 Şubat’ta başlayıp, 18 Nisan’da bitecek.  İlçe kongreleriyle alakalı AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, Gazete Zeybek’e özel açıklamada bulundu.
AK Parti Muğla İlçe Kongre takvimi belli oldu. Ak Parti Muğla İl Başkanlığı tarafından açıklanan takvime göre Muğla’nın 13 ilçesinde gerçekleşecek olan kongreler 29 Şubat’ta başlayıp, 18 Nisan’da bitecek.  İlçe kongreleriyle alakalı AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, Gazete Zeybek’e özel açıklamada bulundu. İl Başkanı Mete yaptığı açıklamada şunları kaydetti;
“Daha önce genel merkezimiz kongre takvimi ile alakalı bizim görüşlerimizi sordular. Bizde yöremizde turizm sezonu olduğu için ve Ramazan Ayı’nı da dikkate alarak 29 Şubat’tan başlayarak Mart ve Nisan ayları içerisinde, Ramazan Ayı’na girmeden ilçe kongreleri bitirecek şekilde bir takvim sunmuştuk. Genel Merkezimizde bu takvimi değerlendirdiler, uygun gördüler ve kongre takvimimiz onaylandı. İlçe kongrelerimize 29 Şubat’ta başlayacağız ve en son 18 Nisan’da Fethiye kongresiyle de bitirmiş olacağız. Hem turizm sezonuna hem de Ramazan Ayı’na, kongrelerimizi bitirmiş olarak inşallah gireceğiz.  Sadece iki tane ilçemizde şuan delege seçimleri henüz yapılmadı. Bu iki ilçemizde, ilçe başkanlarının değişimine gidildi. Bodrum İlçe Başkanı atandı ve yönetimini oluşturmakla meşgul. Yönetim oluştuktan sonra Bodrum’da da delege seçimleri olacak. Marmaris içinde araştırmalarımız devam ediyor.” 
Ak Parti İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre ilçe kongre takvimleri şu şekilde gerçekleşecek; 
-29 Şubat; Ortaca,
-1 Mart; Seydikemer,
-7 Mart; Dalaman, 
-8 Mart; Köyceğiz, 
-14 Mart; Ula,
-15 Mart; Menteşe ve Kavaklıdere,
21 Mart; Datça,
-22 Mart; Marmaris,
-28 Mart; Milas,
-29 Mart; Yatağan ve Bodrum,
-18 Nisan; Fethiye.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN