ADAY ADAYI AYDIN TİLKİCİ, KAVAKLIDERE'DE COŞKUYLA KARŞILANDI 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 28. Dönem Muğla Milletvekili Aday Adayı Av. Aydın Tilkici, seçim çalışmaları kapsamında CHP Kavaklıdere İlçe Örgütünü ziyaret etti.

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Son Dakika 48

İlçe örgütü ve partililer tarafından coşkulu bir şekilde karşılanan Aday Adayı Tilkici, birlik ve beraberlik vurgusunda bulundu.

Muğla genelinde ziyaretlerini aralıksız bir şekilde sürdüren CHP Muğla Milletvekili Aday Adayı Aydın Tilkici, ilçe örgütleri ve partililerden yoğun bir ilgi görüyor. CHP Kavaklıdere İlçe Başkanı Mehmet Gülhan, yönetim kurulu üyeleri ve partililer ile bir araya gelen Aday Adayı Tilkici; Muğla genelindeki faaliyetleri hakkında bilgiler aktardı. Genel seçim sürecinde birlik ve beraberliğin önemine vurgu yapan Tilkici, projelerini de anlattı. 

CHP Muğla Milletvekili Aday Adayı Aydın Tilkici yaptığı açıklamada, “14 Mayıs Pazar günü genel seçimler için sandık başına gideceğiz. Cumhuriyetimizin 100. yılında yapılacak olan bu seçim, ülkemiz ve bölgemiz için büyük önem taşımaktadır. Partimizin bu yolda zafere ulaşabilmesi adına hepimizin birlik ve beraberlik içinde olması gerekmektedir. Bizler içinde bulunduğumuz süreçte, gayretle ve özveriyle çalışacağız. Burada asıl hedefimiz bölgemiz ve ülkemizin daha güzel günlere ulaşmasıdır. Bizleri ilgiyle karşılayan CHP Kavaklıdere İlçe Başkanı Sayın Mehmet Gülhan, yönetim kurulu üyeleri ve kıymetli partililerimize teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. 

Ziyarete teşekkür eden CHP Kavaklıdere İlçe Başkanı Mehmet Gülhan, CHP Muğla Milletvekili Aday Adayı Aydın Tilkici’ye çalışmalarında başarılar diledi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN