Ziyaret Haberleri

Ziyaret Haberleri

Aday Adayı Kökten, “Burası bizim ikinci evimiz”

AK Parti Fethiye Belediye Başkanı Aday Adayı Muhammet Kökten, aday adaylığı süreci kapsamında ziyaretlerine devam ediyor. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Fethiye İlçe Başkanlığı'nı ziyaret eden Kökten, birlik ve beraberlik mesajları vererek Başkan Cura ile istişarede bulundu.

Aday Adayı Kökten, Başkan Harun Güler'i ziyaret etti

AK Parti Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Muhammet Kökten, yerel seçim çalışmaları kapsamında Fethiye Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Harun Güler’i ziyaret etti.

Genç Ressamın Eserleri Yoğun İlgi Gördü

İlayda Metan’ın “Collective Resim” Sergisi, Bodrum Belediyesi Kültür A.Ş. organizasyonuyla Bodrum Kent Müzesi’nde kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Fethiye Kaymakamı’ndan Fethiye Yeni Mahalle’ye Ziyaret

Fethiye Kaymakamı İsmail Hakkı Ertaş, ziyaretleri kapsamında Fethiye Yeni Mahallesi muhtarını ve sakinlerini ziyaret etti.

Başkan Yorgo Papalyaris, FTSO’yu ziyaret etti

Kosmos Vize Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Yorgo Papalyaris ve Genel Müdürü Fatma Baysan, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nı (FTSO) ziyaret etti.

Başkan İnceçayır FTSO’yu ziyaret etti

Muğla Vergi Dairesi Başkanı Mustafa İnceçayır, Fethiye Vergi Dairesi Müdürü Mithat Aktar ve Müdür Yardımcısı Murat İblikçi, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nı (FTSO) ziyaret etti.

Aday Adayı Muhammet Kökten'den FODER’e Ziyaret 

AK Parti Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Muhammet Kökten, Fethiye Otelciler Birliği (FODER) Başkanı Bülent Uysal ve ekibini ziyaret etti.

Aday Adayı Hikmet Selçuk'tan Muhtarlara Ziyaret

AK Parti Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Hikmet Selçuk, seçim çalışmaları kapsamında mahalle muhtarlarını ziyaret etti. 

Aday Adayı Kökten’den, ziyaretlerine devam ediyor

AK Parti Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Muhammet Kökten, Fethiye Kaymakamlığı Turizm Danışma Bürosu Müdürü Saffet Dündar ve ekibini ziyaret etti.

Aday Adayı Kökten, DTO’yu Ziyaret Etti

AK Parti Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Muhammet Kökten, İMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye Şubesi Başkanı İlkay Tugay ve ekibini ziyaret etti. Ziyarette denizcilerin sorunları hakkında istişarede bulunuldu.

Başkan Aras, iş yerlerini ziyaret etti

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, şiddetli fırtınadan etkilenen esnafı ziyaret etti.

Tilkici’den Bakan Karasu'ya Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kurultay Delegesi Avukat Aydın Tilkici, Ankara programı kapsamında genel merkez düzeyinde bir dizi ziyarette bulundu. 

Tilkici’den CHP Milletvekillerine Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kurultay Delegesi Avukat Aydın Tilkici, Ankara programı kapsamında ziyaretlerine devam ediyor. 

AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Başkan Gürün’ü Ziyaret etti

Almanya'nın Paris Büyükelçisi iken 2020 yılında Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Başkanlığı görevine atanan Büyükelçi Nikolaus Meyer-Landrut ve heyeti Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’ü ziyaret etti.

Genel Kurul Delegesi Tilkici'den bir dizi ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Kurul Delegesi Avukat Aydın Tilkici, Ankara programı kapsamında bir dizi ziyarette bulunup; kurultay değerlendirmelerinde bulundu. Genel kurul sürecinde Muğla’dan 14 kurultay delegesi arasında, genel başkanlığa seçilen Özgür Özel’e destek veren tek isim de Tilkici olmuştu. 

Kökten, Yakup Otgöz’ü ziyaret etti 

AK Parti Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Muhammet Kökten, proje çalışmaları kapsamında Ankara’da ziyaretlerini sürdürüyor. 

Dişhekimleri Anlamlı Güne Çelenk Koydu

Muğla Dişhekimleri Odası, 22 Kasım 'Türk Diş Hekimliği Günü' ve 22 Kasımı içine alan hafta 'Toplum Ağız ve Diş Sağlığı Haftası' günü sebebiyle çelenk sunma töreni düzenledi.

Aday adayı Çolak'dan Eldirekspor Kulübüne ziyaret

Fethiye'de faaliyet gösteren Myra Yapı İnşaat Firması sahibi Ahmet Yasin Çolak, AK Parti Fethiye Belediye Meclis Üyesi aday adaylığını açıklamasının ardından ziyaretlerini sürdürüyor. 

Bodrum Belediyesi’ne, Büyükelçiden Ziyaret

Karadağ Büyükelçisi Periša Kastratović ve Müsteşar Dragan Krivokapic Bodrum Belediyesini ziyaret etti.

Altın madalya alan öğrenciler Kaymakam Ertaş’ı ziyaret etti

Antalya'da düzenlenen Uluslararası Gastronomi ve Mutfak Yıldızları Buluşması yemek yarışmasında 2 kategoride 2 madalya alan Şehit Yüzbaşı Özgür Özekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Aleyna Delioğlu ve Sude Delioğlu, Fethiye Kaymakamı İsmail Hakkı Ertaş’ı ziyaret etti.

Aday Adayı Kökten, şoförlerin sorunları hakkında konuştu

AK Parti Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Muhammet Kökten, Fethiye Şoförler Odası Başkanı Şaban Taşar’ı ziyaret etti. Ziyaret kapsamında şoförlerin sorunları hakkında istişarede bulunuldu.

 Demir, ‘halkın içinde olan bir siyasetçiyim’

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Fethiye Belediye Başkan aday adayı Mehmet Demir, saha çalışmalarını Pazar gününde de sürdürdü. 

FTSO, Rekortmen Üyelerine Plaketle Teşekkür Etti

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) vergi, istihdam ve ihracat rekortmenleri sıralamasında ilk 3 sırada yer alan başarılı üyelerine plaketle teşekkür etti. FTSO Meclis Başkanı Kemal Hıra, Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı ve Yönetim Kurulu Üyesi Veli Önver, rekortmen üye firmaların sahiplerini ve yöneticilerini işyerlerinde ziyaret ederek plaketlerini takdim etti. 

İki oda arasında Kardeş Oda Protokolü imzalandı

Dörtyol TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve beraberindeki heyet MUTSO’ya bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette iki oda arasında Kardeş Oda Protokolü imzalandı.

Antalya Başkonsolosu Kuat Kanafeyev'den Osman Gürün'e ziyaret

Kazakistan Cumhuriyeti Antalya Başkonsolosu Kuat Kanafeyev, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’ü makamında ziyaret etti.

Pabuşçu, Kurultay Delegesi Tilkici'yi Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Veli Pabuşçu, CHP Genel Kurul Delegesi Avukat Aydın Tilkici’yi ziyaret etti.

FTSO yönetiminden Vali Akbıyık'a Ziyaret

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Başkan Yardımcısı Muhammet Kökten, yönetim kurulu üyesi Muhsin Gümüş, Meclis Başkan yardımcıları Bayram Kiremitli ve Bayram Viran Vali İdris Akbıyık'ı makamında ziyaret etti.

Kaymakam Ertaş'tan Mahalle Ziyareti

Fethiye Kaymakamı İsmail Hakkı Ertaş, Akarca Mahallesini ziyaret ederek mahalle sakinleri ve esnaflara bir araya geldi. Kaymakam Ertaş, Akarca Mahallesi Muhtarı Cevdet Köse’den mahallenin durumu hakkında bilgi aldı.

FTSO Meclis Üyesi Hıra’dan Sergi Hakkında Açıklamalar

Marine Tech Göcek Yat ve Tekne Ekipmanları Sergisi, kapılarını açtı. İçerisinde bütün ihtiyaç ve aksesuarları barındıran fuar, 11 Kasım tarihlerine kadar ziyaretçilerini bekliyor olacak. Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Kemal Hıra sergi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

İlçe Başkanları İstişare Toplantısında Bir Araya Geldi

Fethiye’de görev yapan ilçe başkanları, istişare toplantında bir araya gelerek; siyasi gündem üzerine değerlendirmelerde bulundular.