Karagöz, AKP'den aday adaylığını açıkladı

Özay Karagöz, AK Parti ilçe binasında yaptığı açıklamayla AK Parti Fethiye Belediye Başkan aday adaylığını duyurdu.

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Ersin DAL

Fethiye’ye hizmet verme isteğiyle yola çıktığını söyleyen Özay Karagöz, AK Parti ilçe binasında AK Parti Fethiye Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı. Partililerin yoğun katımıyla gerçekleştirilen programda AK Parti Fethiye Belediye Başkan aday adaylığını görevine talip olduğunu açıklayan Karagöz, partililerin tebriklerini kabul etti.


AK Parti Fethiye Belediye Başkan aday adaylığı konuşmasını gerçekleştiren Özay Karagöz, “1994 yılında belediyeciliğin tüm zorluklarına rağmen nasıl yapıldığını gösteren Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, belediyeciliği en iyi şekilde yapmış ve bizlere bunu öğretmiştir. 

“Fethiye’yi AK belediyecilik ile buluşturacağız”
Ben Özay Karagöz. Fethiye’nin çoğu mahallesini gezdim. Ben sizden birisiyim. Umarım her şey güzel ve Fethiye için olur. Fethiye’yi iktidar ile kavuşturma hizmetiyle yola çıktım. AK Parti ise belediyecilik konusunda bir numara. “İşi ehline verin” görüşüyle devam edeceğim. İlk hedefimiz Fethiye’yi AK Belediyecilik ile buluşturmak. Ben bu yola gönül verdim. 

Zamanında Muğla Sivil Toplum Hareketi İl Başkanı görevini yaptım. Çeşitli yardımlaşma derneklerinde de bulundum. Bu işi başaracağıma inanıyorum. Fethiye hak ettiği yere gelecek” dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN