Başkan Gümüş'ten Yarıyıl Tatili Mesajı

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, 2023-2024 eğitim-öğretim yılının birinci döneminin sona ermesi dolayısıyla yazılı bir mesaj yayınladı.

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Son Dakika 48

Başkan Gümüş mesajında, karnelerini alarak yarıyıl tatiline giren öğrencilerin, ailelerin ve öğretmenlerin heyecanlarına ortak olduklarını ifade ederek, çocukların 15 günlük tatilde zamanlarını iyi değerlendirmelerini, bol bol kitap okumalarını ve dinlenmelerini tavsiye etti. 

Başkan Gümüş mesajında şu ifadelere yer verdi: 
“Sevgili çocuklar, 2023-2024 eğitim-öğretim yılının ilk dönemini geride bıraktınız. Bir dönem boyunca gösterdiğiniz çalışmalarınızın karşılığı olan karnelerinizi alıyorsunuz. Gayretleriniz ve başarılarınız için hepinizi kutluyorum. Karnelerinizdeki notlar hiçbir zaman sizin hayattaki başarı seviyeniz değildir. Karnelerinize yansıyan notlar her ne olursa olsun bizler her zaman sizin yanınızdayız. Sevgili çocuklar, yarıyıl tatili dinlenme ve eğlenme zamanı olmakla birlikte derslerinizdeki eksiklikleri tamamlamak için de iyi bir fırsattır. 15 günlük ara tatilinde bol bol kitap okuyacağınızı ve tatilinizi verimli bir şekilde değerlendireceğinize inanıyorum. Değerli öğretmenlerimiz; bir dönem boyunca çocuklarımızın eğitimi için göstermiş olduğunuz gayretinizden dolayı hepinizi tebrik ediyorum. Öğrencilerimiz kadar sizler de dinlenmeyi hak ediyorsunuz. Hepinize iyi tatiller diliyor, başarılarla dolu bir eğitim-öğretim yılı olmasını temenni ediyorum.”
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN