'YARINDA YAŞAMAK' KONUŞULDU 

Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi, TEDx Fethiye BFL tarafından düzenlenen 'Yarında Yaşamak' konferansına ev sahipliği yaptı

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Ersin DAL

Konferans, gelecekteki yaşamın nasıl olacağına, teknolojik ve sosyal değişimlerin bu yaşamı nasıl etkileyebileceğine odaklanan bir tema etrafında düzenlendi.

Konferansa katılan konuşmacılar, farklı perspektiflerden gelecekteki yaşamı ele aldılar ve bu konuda düşüncelerini paylaştılar. Konuşmacılar, gelecekte teknolojinin daha da yaygınlaşacağı ve dijital dönüşümün hızlanacağı konusunda hemfikir oldular. Bununla birlikte, bu değişimlerin insanların yaşamını nasıl etkileyeceği konusunda farklı fikirler ortaya atıldı.

Etkinliğin konuşmacıları, Fethiye Likya Kadın Kalkınma Kooperatifi kurucusu Çiğdem Karaca, ARG. İST. Direktörü Tahsin Bilge Avcı, PAYNA AJANS kurucusu Güntülü Yalçın, Voscreen kurucusu Farkındalog Deniz Dündar, Ressam Halime Türkyılmaz, GEMFED Türkiye kurucusu Ercan Altuğ Yılmaz, YÖM Okulları kurucusu Kayhan karlı, Üretken Akademi Kurucusu Kadir Can Kırkoyun, girişimci öğrenci R. Berk Karataş, Design Thinking Kurucusu yazar Emrah Kozan oldu. 


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN