DP VE İYİ PARTİ BİR ARAYA GELDİ 

Fethiye DP (Demokrat Parti Başkanı) Osman Kandönmez liderliğindeki yönetim kurulu üyeleri, Fethiye İYİ Parti İlçe Başkanı Tolga Turgutoğulları'na ziyarette bulundu

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Ersin DAL

Fethiye DP (Demokrat Parti Başkanı) Osman Kandönmez liderliğindeki yönetim kurulu üyeleri, Fethiye İYİ Parti İlçe Başkanı Tolga Turgutoğulları'na ziyarette bulundu. İYİ Parti Belediye Meclis Üyesi Ayşe Çiftçi’nin de yer aldığı görüşmede, seçimler konusunda istişarede bulunularak, gündem konuları ele alındı. 

“İYİ PARTİ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ”

DP İlçe Başkanı Osman Kandönmez, görüşmede, “Bu ziyaretimiz, hayırlı olsun demek içindir. Bilindiği üzere, 14 Mayıs’ta seçim var. Bu konu hakkında karşılıklı istişarede bulunduk. Böyle güzel bir günde ziyaret gerçekleştirmek istedik. Bizi çok güzel karşıladılar, herkese teşekkür ediyorum: İYİ Parti bizim için çok değerli” dedi.

“ZİYARET İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM”

İYİ Parti İlçe Başkanı Tolga Turgutoğulları, “Osman Başkan’a ziyaret için teşekkür ediyorum. Seçimden sonra bizi ziyaret ettiler. Ziyaret bugüne nasip oldu, kendisine teşekkür ediyorum. Biraz muhabbet edip seçim hakkında konuşacağız” diye konuştu. 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN