Türkiye'den sadece Fethiye'yi listeye aldılar

İngiliz The Times Gazetesi, ekimde tatil için en iyi 10 adresin listesini hazırladı. Muğla'nın Fethiye ilçesi listeye ikinci sıradan girdi.

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Ersin DAL

Türkiye’den sadece Fethiye’yi listeye aldılar “Best places for a beach holiday in October” başlığı ile “Ekim ayında plaj tatili için en iyi yerler” listesini açıklayan The Times, Türkiye’den sadece Fethiye’yi seçti.

İngiltere'nin önemli gazetelerinden The Times, okurlarına Ekim ayında tatil için en iyi 10 adresin listesini hazırladı. Listenin giriş yazsında, "Bütçesine dikkat eden gezginlerin daha düşük fiyatlardan yararlanması için ideal bir fırsat" denildi. Ekim tatili için 10 ülkeden 10 adres önerildi.

Türk turizminin Güney Ege'deki yıldızlarından Fethiye'nin ikinci sıradan girdiği liste sırasıyla şöyle: İbiza (İspanya), Fethiye (Türkiye), Malta, Zanzibar (Tanzanya), Goa (Hindistan), Cape Down (Güney Afrika), Algarve (Portekiz), Jamaika, Tulum (Meksika), Girit (Yunanistan). Fethiye'nin "Türk Rivierası" diye adlandırılan Ege ve Akdeniz arasında kalan kısmın ana merkezi olduğu belirtilen haberde "Aileler için kusursuz bir seçenek" ifadesine yer verildi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN