Taşdemir 'Deplasmandan üç puanla döndüğümüz için çok mutluyum'

Trendyol 1.Lig'de Bodrum FK ile Sakaryaspor karşı karşıya geldi. Mücadeleyi, Bodrum FK deplasmanda 0-2 kazandı. Bodrum FK Teknik Direktörü İsmet Taşdemir müsabaka sonrası açıklamalarda bulundu.

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Ersin DAL

Bodrum FK Teknik Direktörü İsmet Taşdemir kazandıkları Sakaryaspor müsabakası ardından, “Müsabakada gördük ki çalıştığımız tüm aksiyonları sahada görebildik. Zor bir deplasman, zor bir takım sonradan gelen oyuncularla birlikte daha da zor bir hale geldi aslında. Bugünün en kötü tarafı sahaydı buda hem karşı tarafa hem de bize çok fazla oynama imkanı vermedi. Bizde mücadele olarak o kötü sahanın üstesinden geldik.

Dolayısıyla da maçı kazanmasını bildik. Oyuncularımı kutluyorum zor bir deplasmandan çok güzel bir galibiyet aldılar. Geçen seneden beri oynadığımız oyun belli. Bunu her geçen gün birazcık daha geliştirmeye çalışıyoruz.

Rakiplerimiz çok zor, çok kuvvetli. Dolayısıyla oyunumuzu geliştirerek yine işin içinde olmak istiyoruz ve bunun için de çalışıyoruz. Bence bugün saha dışında her şey iyiydi, hakemler iyiydi, biz iyiydik. Sakaryaspor elinden geleni yaptı ama yetmedi. Dolayısıyla kazandığımız için bu zorlu deplasmandan üç puana döndüğümüz için çok mutluyum. Oyuncularımı tebrik ediyorum” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN