Seydikemer Devlet Hastanesi'ne 162 sağlik personelinin atamasi yapıldı

Seydikemer Devlet Hastanesi'ne ihtiyaç duyulan 162 sağlik personelinin atamasi yapıldı. AK Parti Muğla Milletvekili Yakup Otgöz Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya ilettikleri Seydikemer Devlet Hastanesi'nin sağlık personeli açığının giderildiğini açıkladı.

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Ersin DAL

150 yatak kapasitesi ile Mayıs ayında hizmete açılan Seydikemer Devlet Hastanesi’nin geçtiğimiz günlerde C grubundan B grubuna yükseltildiğini hatırlatan  Milletvekilleri  Otgöz; sağlık personeli eksiğinin de giderildiğini belirtti.

AK Parti Muğla Milletvekilleri Yakup Otgöz, yaptığı yazılı açıklamda şunları kaydetti.

C grubundan B grubuna yükselterek,  hastanemezin tıbbi araç, gereç, cihaz ve personel açısından güçlenmesini sağladık. Kıymetli hemşerilerimize en modern şartlarda sağlık hizmeti verilmesini sağlıyoruz.

150 yatak, 37 Poliklinik, 4 Ameliyathane, 16 Yoğun Bakım Yatağı ile sağlık hizmeti vermeye başlayan Seydikemer Devlet Hastanesi’ne; 11 Uzman Doktor, 4 Diş Doktoru, 1 Acil Doktoru, 80 hemşire, 20 ebe olmak üzere 162 sağlık personeli atandı. 

Atanan sağlık personeli en kısa zamanda hastanemizde hizmet vermeye başlayacaktır. Muğlamızın diğer ilçelerinde  ihtiyaç duyulan sağlık personeli atamasının yapılması için de görüşmelerimiz  devam ediyor.

Biz söz verip sözünde duran bir gelenekten geliyoruz. Biz eser siyaseti yapmaya devam ediyoruz.

AK Parti Milletvekili olarak  sana söz diye bol keseden atanlardan değiliz. Söz uçar, icraat kalır. 

Muğla’nın ihiyacı olan her alanda yatırım ve hizmetlerimize devam edeceğiz.

Bu süreçdeki destek  ve ilgileri için Genel Başkanımız ve  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca’ya kıymetli  hemşerilerimiz  adına en kalbi teşekkür ve şükranlarımızı sunuyoruz.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN