'Sanatın Işığında Turizm' Sergisinin Açılışı Gerçekleştirildi

Fethiye Turizm Derneği ve Fethiye Kültür Sanat Derneği işbirliği ile 'Sanatın Işığında Turizm' sergisi 4 Ağustos Cuma günü Ece Saray Marina & Resort'ta başladı. 

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Ersin DAL

Fethiye Turizm Derneği ve Fethiye Kültür Sanat Derneği işbirliği ile ‘Sanatın Işığında Turizm’ sergisi 4 Ağustos Cuma günü Ece Saray Marina & Resort’ta başladı.  4 Ağustos Saat 18.00’da başlayan serginin 5 Ağustos 21.00’da bitmesi planlanıyor. ‘Sanatın Işığında Turizm’ adlı sergi sanatseverlerin ilgisi ve canlı müzik dinletisi eşliğinde devam etti. Ece Saray Marina & Resort Genel Müdürü Nejat Ece, sergi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Ece yaptığı açıklamada “Ece Saray Marina & Resort’a hepiniz hoş geldiniz. 2004 yılından beri faaliyetlerine başlayan Ece Saray Marina, Fethiye’mize istihdam, finans ve kültürel alanlarda birçok katkılarda bulunmuştur ve bulunmaya devam edecektir. Bugün bu etkinliklerden birini hep birlikte yaşamaktayız. Bu etkinliği düzenleyen Fethiye Turizm Derneği Başkanı Işıl Sungur’a, siz değerli katılımcılara, tüm çalışma arkadaşlarımıza, değerleri ölçülemeyecek sanatçılarımıza huzurlarınızda bir kez daha teşekkür ediyorum. Bizler bu kentte yaşıyoruz. Yaşadığımız kente her alanda gerçekten kişisel değil de toplumsal olabilecek tüm olaylarda olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Bundan sonraki bu tür etkinliklerde tekrar görüşmek üzere. Hepinize hoş geldiniz diyorum.” İfadelerini kullandı.
Fethiye Kültür Sanat Derneğinin sanatçılarının eserlerinden oluşan karma sergisi 2 gün boyunca sanatseverler tarafından ziyarete açık olacak.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN