MUĞLALI BİSİKLETÇİLER TÜRKİYE İKİNCİSİ

Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından Alanya da düzenlenen Bisiklet Turkiye Şampiyonasında Nurettin Emre Oruç, Barış Akkoyun, Mevlüt Emre Özkurt ve Fatih Güngör den oluşan Muğla Karya GSK Bisiklet Takımı Türkiye 2.si oldu.

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Son Dakika 48

Muğla Karya GSK Bisiklet Takımı bu sonuçla 2022 yılı kapanış Yarışı sonunda Genel Klasman da Türkiye nin en iyi takımları Spor Toto ve Konya BSB nin ardından Türkiye 3.sü olmayı başardı.
En son Gaziantep Türkiye Şampiyonasında üçüncü olarak kürsüde yerini alan Muğla Karya GSK Bisiklet takımı bu sefer çıtayı bir üst seviyeye taşıdılar.
Ankara Spor Toto Takımının birinci olduğu Şampiyonada Muğla ismini kürsüye taşıyan Muğla Karya GSK Başkanı İlker Cömert; bizleri gururlandıran tüm sporcularımı yürekten kutluyorum. Bu büyük tablonun en büyük mimari Muğla Valim Orhan Tavlı ya şahsında Vali Yardımcımız Baha Özçelik e ve Ula Belediye Başkanımız Özay Türkler e ve en büyük destekçimiz Muğla Milletvekilimiz Yelda Erol Gökcan a sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Bu tabloda Üniversite ayağı ile büyük yol almamızı sağlayarak büyük pay sahibi olan her zaman desteklerini yakından hissettiğim MSKÜ Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof Dr. Özcan Saygın ve Öğretim Üyesi Prof Dr. Osman Mutlu ya da çok teşekkür ediyorum. Geldiği kısa süreden bu yana güler yüzü yakın ilgi ve desteği ile her faaliyetimizde her başarımızda her çalışmamızda yanımız da olan Gençlik ve Spor İl Müdürüm Kazım Açıkbaş ve Spor Şube Müdürümüz Serkan Paçalı ya da ayrıca Muğla bisikleti adına çok teşekkür ediyorum. Dedi.
Kısa bir sürede Muğla Bisikletini taşıdığımız nokta ile gurur duyuyoruz diyen Cömert; Büyük etkinliklerin organizasyonların yani sıra kurduğumuz kulüp ile ilimizi gerek ulusal gerekse uluslararası arena da başarı ile temsil ediyor olmak paha biçilmez. Artık hedeflerimiz çok daha büyük. Tüm destek veren mesaj atan arayan soran yanımızda olan dostlarımızdan Allah razı olsun. Sponsorlarımız Muğla Genç İş insanları Derneği, Wup ve Shimano ya bu muhteşem tabloya verdikleri destek için sonsuz teşekkürler dedi. Sezonun son yarışından sonra çalışmalara 2 gün ara verecek olan Bisikletçilerin  daha sonra 12 Kasım’da Kıbrıs Lapta da düzenlenecek Uluslararası yarış için çalışmalara yeniden başlayacakları belirtildi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN