FETHİYESPOR'DAN SAĞLIK MEMURUNUN AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİ

Fethiyesporlu futbolcular ve yönetim kurulundan oluşan ekip tarafından Fethiyeli Sağlık Memuru Muzaffer Kılınç'ın ailesine taziye ziyareti gerçekleştirdi.

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Ersin DAL

Ziyaret sonrasında Fethiyespor tarafından özel yapılan 48 numaralı Muzo isimli forma merhumun annesi Fatma Kılınç’a taktim edildi.
Kahramanmaraş merkezli 10 ilde meydana gelen deprem felaketinde Fethiyeli Sağlık Memuru Muzaffer Kılınç da Antakya Eğitim Araştırma Hastanesi Ek Binasındaki son nöbetinde depreme yakalanarak enkaz altında kaldı. Acılı anne Fatma Kılınç, sağlık memuru oğlundan mutlu bir haber beklerken depremin 10. gününde enkaz altından cenazesinin çıktığı haberiyle adeta yıkıldı. Kılınç’ın cenazesi ise 16 Şubat tarihinde Fethiye’ye getirilerek Hallaç mezarlığında dualar ile son yolculuğuna uğurlanmıştı. Bu acı ölümün üzerine Fethiyespor Kulübü tarafından Fethiyeli Sağlık Memuru Muzaffer Kılınç'ın ailesine taziye ziyareti gerçekleştirdi. Futbolcular ve yönetim kurulundan oluşan ekip ziyaret sonrasında Fethiyespor tarafından özel yapılan 48 numaralı Muzo isimli forma merhumun annesi Fatma Kılınç’a taktim edildi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN