Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şaban Taşer TŞOF Başkanlık seçimini Değerlendirdi

Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Genel Kurulu'nda yapılan seçim sonucunda Mehmet Yiğiner, başkanlık görevine seçildi. Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şaban Taşer Seçimi değerlendirdi.

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Ersin DAL

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı, Congresium Kongre ve Sergi Merkezi'nde gerçekleşti. Toplam 5 bin 167 delegenin 4 bin 27'sinin oy kullandığı seçimde, 3 bin 953 oy geçerli sayılırken, Ankara Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Yiğiner 2 bin 421 oy alarak seçimi açık ara farkla kazandı. 
Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şaban Taşer kongreyi değerlendirdi. Taşar yaptığı açıklamada,” Bilindiği üzere 4 Temmuz Perşembe günü Ankara'da Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu'nun, Türkiye'nin en büyük meslek örgütü olan en değerli federasyonunda genel kurul yapıldı.  Biz de Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Odası Yönetim Kurulu olarak katılım sağladık. Bu genel kurulun neticesinde bir görev değişikliği oldu. Şimdiye kadar uzun yıllardır bu işi yürüten Fevzi Apaydın dün itibariyle yeni seçilen sayın Mehmet Yiğiner arkadaşımıza devretti.  Kendisine bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Sayın Yiğiner ve ekibine de başarılar dileriz. Bu seçimin ülkemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ederiz. Ulaşım, hayatın en önemli noktasında yer alıyor. Tüm ulaşım camiası adına hem ulaşımı sağlayanlar, hem de ulaşımdan faydalananlar için daha güzel günler temenni ediyorum hayırlı ve uğurlu olsun.” İfadelerini kullandı.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN