Belediye, Evde Kuaförlük Hizmeti ile Vatandaşların Takdirini Kazandı

Milas Belediyesi'nin engelli, yaşlı ve ihtiyaç sahibi bireylere yönelik Evde Kuaförlük Hizmeti başladı. Saç kesimi, el ve ayak tırnak bakımını içeren hizmet, evden çıkma imkânı olmayan hasta, yaşlı, özel gereksinimli bireyler ve dar gelirli ihtiyaç sahibi ailelere yönelik kolaylık sağlıyor.

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Son Dakika 48

Milas Belediyesi’nin engelli, yaşlı ve ihtiyaç sahibi bireylere yönelik Evde Kuaförlük Hizmeti başladı. Saç kesimi, el ve ayak tırnak bakımını içeren hizmet, evden çıkma imkânı olmayan hasta, yaşlı, özel gereksinimli bireyler ve dar gelirli ihtiyaç sahibi ailelere yönelik kolaylık sağlıyor.

Evde Kuaförlük Hizmeti hakkında bilgilendirme yapan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Evde Kuaförlük Hizmeti ile vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırmayı hedefliyoruz. Özellikle evden çıkma imkanı olmayan, özel bakıma ihtiyaç duyan bireylerin rahatlığı ve konforu için bu hizmeti başlattık. Hizmetimizden faydalanmak isteyen herkesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğümüzle iletişime geçmeye davet ediyoruz.” dedi.

Evden çıkma imkanı olmayan hasta, yaşlı, özel gereksinimli bireyler ve dar gelirli ihtiyaç sahibi ailelere yönelik başlatılan “Evde Kuaförlük Hizmeti”nden yararlanmak isteyen vatandaşların 0(252) 515 02 90 numaralı telefondan Milas Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ile irtibata geçebileceği belirtildi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN