Başkan Gümüş'ten Gaziler Günü Mesajı

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, 19 Eylül Gaziler günü nedeniyle yayınladığı mesajında Gazilerin yaşayan kahramanlar olduğunu söyledi. 

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Son Dakika 48

Mesajında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından Gazilik Unvanı verilen günün ‘Gaziler Günü’ ilan edildiğini kaydeden Başkan Gümüş; Gazilerin bağımsızlığımıza, birlik ve bütünlüğe yönelmiş her türlü saldırıya karşı, çelikten irade gösteren kahramanlar olduğunu dile getirerek şunları kaydetti: “Bugün hür ve bağımsız hayatlarımızı sürdürdüğümüz bu topraklar ve Cumhuriyetimiz, vatanımız için canlarını feda eden şehitlerimiz ve vatanı için göğsünü siper eden gazilerimiz sayesinde ayaktadır. Gösterdikleri yüksek vatanperverlik ve özveri için gazilerimize her zaman saygı göstermek, onların hayatlarını daha rahat sürdürebilmeleri için elimizden geleni yapabilmek, bizlerin temel görevidir.

Bu kapsamda tüm gazilerimizin Gaziler Gününü kutluyor, şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, tüm gazilerimize aileleriyle birlikte sağlıklı bir hayat diliyorum.”
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN