Başkan Akdenizli: 'Engelli Vatandaşlarımızın Yaşamlarını Kolaylaştırıyoruz'

Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli, '3 Aralık Dünya Engelliler Günü' çerçevesinde Yayla Ceylan Karabel mevkiindeki ihtiyaç sahibi engelli vatandaşı ziyaret ederek tekerlekli sandalye teslimi yaptı. 

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Ersin DAL

Sosyal belediyecilik alanında yaptığı çalışmalarla önemli projelere imza atan Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli, engelli vatandaşları da sosyal hayata bağlamaya ve yaşam standartlarını yükseltmeye devam ediyor.

Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli, Yayla Ceylan Mahallesi Karabel mevkiinde ikamet eden Biray Kuşkonmaz’ı ziyaret ederek tekerlekli sandalye hediye etti. Tekerlekli sandalyesine kavuşan Biray Kuşkonmaz, Başkan Akdenizli’ye teşekkür etti.

 BAŞKAN AKDENİZLİ: “ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZIN YAŞAMLARINI KOLAYLAŞTIRIYORUZ”
Seydikemer’de yaşayan herkesin hayatını kolaylaştıracak çalışmalar yaptıklarını kaydeden Başkan Akdenizli; “3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Biray Ağabeyimizin ihtiyacı olan tekerleklik sandalyeyi kendisine teslim ettik. Biray ağabeyimiz inşallah en kısa sürede sağlığına kavuşup eski günlerde olduğu gibi yürüyecek. O zaman kendisiyle birlikte tekerlekli sandalye ihtiyacı olan bir vatandaşımıza bu aracımızı teslim edeceğiz. Hepimiz birer engelli adayı olarak hayatlarımıza devam ediyoruz. İhtiyaç sahibi tüm bireylerimizin bir gün değil her gün yanında olmaya çalışıyoruz. Onların yaşamlarını kolaylaştırmak adına çalışmalarımız devam edecek” dedi.

BİRAY KUŞKONMAZ: “BAŞKANIMIZ, SEYDİKEMER İÇİN ÇALIŞIYOR”
Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli’ye teşekkür eden Biray Kuşkonmaz; “Başkanımız kendisini gerçekten Seydikemer için çalışan bir başkanımız olarak tanıtmış. Başkanımız Yörük çocuğudur. Yörükleri çok sever. Canı gönülden çalışacağına inanıyorum” ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN