Başkan Akdenizli, 'Acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bırakıyoruz'

Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayarak, 2024 yılının tüm insanlığa ve ülkemize sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini temenni etti.

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Ersin DAL

Millet olarak yeni bir yıla daha girmenin heyecanı ve mutluluğunu yaşadığımızı belirten Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli, yayımladığı yeni yıl mesajında şu ifadelere yer verdi:“Acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bırakıyoruz. 2023 yılında yaşadığımız 6 Şubat Depremi, millet olarak zorlu bir sürece girmemize neden oldu. Ancak her zorluğun üstesinden gelen necip milletimiz, bu süreçte de birlik, beraberlik örneği sergiledi. Devlet millet el ele vererek, zor günlerin üstesinden çok şükür geldik. Tüm dünyaya örnek olan kenetlenme ruhumuzla bundan sonra da her zorluğun üstesinden geleceğiz.

2023 yılında Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100’üncü yılını coşku ve gururla kutladık. Tüm ülkemizde olduğu gibi Seydikemer’imizde de Cumhuriyetimizin şanına yakışan etkinlikler düzenledik. Türkiye Yüzyılı vizyonumuzu emin adımlarla devam ettireceğimizi tüm dünyaya ilan ettik. 2023 yılında milli sporcularımızın başarılarıyla göğsümüz kabardı. Voleyboldan okçuluğa, futboldan yüzmeye, atletizmden sörfe ve buz patenine kadar birçok dalda büyük başarılara imza attık. İnşallah, bu başarılar katlanarak artacak. 2023 yılında Türkiye Yüzyılı vizyonuyla Seydikemer’imize yapılan yatırımları hemşehrilerimizle buluşturduk.

Her yeni yıl, umudun egemen olduğu, iyimserliğin canlandığı bir ortam oluşturmaktadır. Seydikemer Belediyesi, halkımızın daha iyi yaşam şartlarına ulaşması için en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde ulaştırmaya devam etmiş, yatırımlar için proje çalışmalarına hız vermiştir. Yeni yılda da yeni projeleri kazandırmanın gayreti içerisinde olup, azimle çalışacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle, 2024 yılının, ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, huzur, mutluluk getirmesini diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN