AVUKAT TİLKİCİ ADAY ADAYLIK BAŞVURUSUNDA BULUNDU

14 Mayıs Pazar günü yapılacak genel seçimler öncesinde aday adaylık başvuru süreci devam ediyor. Bu kapsamda bölgemizin tanınmış avukatlarından Aydın Tilkici, Ankara'da bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi'ne giderek Muğla Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunda bulundu. 

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Ersin DAL

Geçtiğimiz yıllarda siyaset ve spor alanında başarılı çalışmaları ile adından söz ettiren Avukat Aydın Tilkici, CHP Muğla Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi. Müracaat için CHP Genel Merkezi’ne giden Avukat Tilkici, önümüzdeki genel seçimlerin ülkemiz adına büyük bir önem taşıdığını vurguladı. 
CHP Muğla Milletvekili Aday Adayı Aydın Tilkici, “14 Mayıs tarihinde yapılacak genel seçimler ülkemiz için büyük önem arz etmektedir. Bu süreçte üzerime düşen sorumluluğu alarak, CHP Muğla Milletvekili Aday Adaylığı için başvuruda bulundum. Seçimlere kadar partimiz adına gayretli ve özverili bir çalışma içerisinde olacağız. 14 Mayıs 2023 genel seçimlerinin ülkemize ve bölgemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN