ALTINOKTA KÖRLER DERNEĞİ'NDEN ANLAMLI KERMES

Altınokta Körler Derneği Fethiye Şubesi tarafından Cafe Altınokta'da depremde zarar gören engelli vatandaşlara destek olmak için kermes yapıldı. Kermesten elde edilen gelirin ise bağışlanacağı belirtildi.

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Ersin DAL

Altınokta Körler Derneği Fethiye Şubesi, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü’nde anlamlı bir etkinliğe imza attı. Cafe Altınokta’da depremde zarar gören engelli vatandaşlara destek olamk için kermes yapıldı. Yoğun katılımın olduğu kermese Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ve çok sayıda vatandaş katıldı.
“BU DURUMDA KAYITSIZ KALAMAZDIK”
Kermesten elde edilecek gelirin depremzedelere gönderileceğini söyleyen dernek başkanı Mehmet Üstün, “Ülkemizi derinden yaralayan deprem içimizi acıttı. Biz de bu durumda kayıtsız kalamazdık. Altınokta Körler Derneği Fethiye Şubesi olarak depremde zarar gören görme engelli yurttaşlara destek amaçlı olarak bu etkinliği düzenledik. Kermeste bize katkıda bulunan Lokman Hekim Esnaf Hastanesi, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’na teşekkür ediyorum. Buradan elde ettiğimiz geliri depremde zarar gören yerlerde olan şubelerimizde ki engelli yurttaşlarımıza göndereceğiz” dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN