1455 Genç Fidan Okula Hazır

Marmaris'te 1455 genç fidan, okul önce yaz kurslarında 'halk oyunları, bale, yüzme, drama, masa tenisi, ritim perküsyon, çocuk pilatesi, modern dans, zumba, crosfit, jimnastik, resim ve Latin dansı' kurslarıyla önümüzdeki hafta açılacak okullar öncesi moral depoladı.

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Ersin DAL

Marmaris Belediyesi’nin çocuklara yönelik 13 branşta açtığı ücretsiz yaz kurslarının kapanış töreni Amfi Tiyatro’da gerçekleşti. 1455 öğrencinin eğitim aldığı kursların kapanış törenine, Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay da katıldı. 

Marmaris Belediyesinden verilen bilgiye göre; Marmaris Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nün çocukların fiziksel ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunmak ve yaz aylarını verimli geçirmelerini sağlamak amacıyla düzenlediği kurslar, 6 Temmuz’da başladı. 13 branşta 5 -17 yaş aralığındaki 1455 çocuğun devam ettiği kurslarda halk oyunları, bale, yüzme, drama, masa tenisi, ritim perküsyon, çocuk pilatesi, modern dans, zumba, crosfit, jimnastik, resim ve Latin dansı branşlarında eğitimler verildi. Kursların kapanış töreninde ise öğrenciler sahneye çıkarak öğrendiklerini sergiledi. Dans, halk oyunları, zumba, ritim gibi gösteriler sunan çocuklar büyük alkış aldı. 

Geleceğimiz Olan Çocuklarımıza Desteğe Devam

Ailelerin büyük ilgi gösterdiği kapanış töreninde eğitmenlere teşekkür belgesi veren Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, burada yaptığı konuşmasında, “Çocuklarımız için çok verimli bir yaz tatili oldu. Geleceğimiz olan çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlamak için elimizden gelen tüm gayreti göstermeye devam edeceğiz. Hepsini tek tek tebrik ediyor, gözlerinden öpüyorum” dedi.  

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN