ZİRVE SPOR MORAL YEMEĞİNDE

Türkiye Voleybol Kadınlar 2. Ligi'nde yer alan Fethiye Lokman Hekim Zirve Spor Kulübü yönetimi, teknik heyeti ve sporcular, sezon öncesinde moral yemeğinde bir araya geldiler. Sohbet havasında geçen etkinliğe işletmeciliğini Murat Karacabey'in yaptığı MUR-ET Karacabey Restoran ev sahipliği yaptı.

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Ersin DAL

Yeni sezon öncesinde kongresini gerçekleştiren Fethiye Lokman Hekim Zirve Spor Kulübü, Ekim ayında başlayacak lig için de hazırlıklarını sürdürüyor. Yönetim kurulu, teknik heyet ve sporcular, MUR-ET Karacabey Restoran’ın muhteşem atmosferinde hem akşam yemeği yediler hem de moral depoladılar. 
Fethiye Lokman Hekim Zirve Spor Kulübü 2. Başkanı Suat Demirel yaptığı açıklamada, “Kulübümüz bu yıl 2. Lig’de mücadele edecek. Takımımız şu an iyi bir durumda. Playoff oynayabilecek bir ekip oluşturduk. İyi takviyeler yaptık. Son turnuvada oynadığımız 3 maçı da kazandık. Fethiye’de önde gelen iş insanları ve Lokman Hekim Esnaf Hastanesi gereken katkıları sağlıyor. Takımımızı 1. Lig’e taşımak adına çaba harcayacağız. Güzel bir hava yakaladık. İlk maçımızı 23 Ekim tarihinde Fethiye’de, Bodrumspor ile evimizde oynayacağız.  
Kulübümüzün onursal başkanı olan Fethiye Kaymakamımız Alper Balcı ve destek olan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi. 
Başantrenör Ali Elmadibi açıklamasında, “Takım olarak güzel bir organizasyonda buluştuk. Bunun için yönetimimize ve MUR-ET Karacabey Restoran Sahibi Murat Karacabey’e çok teşekkür ediyoruz. Fethiye’de voleybola ilgi her geçen gün artmaktadır. Güzel bir takım kurduk. Sporcularımız antrenmanlarda üst düzey gayret sarf ediyorlar. Gelişimleri her geçen gün daha iyiye gidiyor. Altyapıdan yetişen genç oyuncular ve transferlerimizin birlikte hareket etmesi bizleri mutlu ediyor” ifadelerini kullandı. 
Takım Kaptanı Pınar Çelik, “Hazırlık maçları sürecini çok iyi tamamladık. Takıma ekstra takviyeler yapıldı. Genç ve dinamik bir takımız. O yüzden enerjimiz çok yüksek. Hedefimiz playoff. Şu anda bir aile ortamı var” şeklinde konuştu. 
Kulüp Başkanı Buğra Kaan Günay da “Fethiye’ye bir voleybol değeri kazandırdığımız için çok mutluyuz. Fethiye halkını ve iş insanlarını buluşturan bir oluşum kurduk. Tüm sporseverlerin desteğinin yanımızda olduğunu düşünüyoruz” dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN