Salon Hokeyi Süper Ligi'nde Şampiyon Muğla takımı Kaltun Madran Su Ege Yıldızları SK oldu

7-8 Ocak 2024 tarihleri arasında Amasya'da düzenlenen Salon Hokeyi Kadınlar Süper Ligi finalinde Gaziantep Polisgücü'nü 2-1 mağlup eden Muğla'nın Kızları Kaltun Madran Su Ege Yıldızları şampiyonluğa ulaştı.

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Son Dakika 48

Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor okullarında yetişen Kaltun Madran Su Ege Yıldızları SK bugün saat 16:00'da TRT Spor Yıldız'dan canlı yayınlanan final mücadelesi sonunda şampiyon olarak Avrupa Şampiyon kulüpler kupasında ülkemizi temsil etmeye hak kazandı.
Şampiyon sporcuları ve antrenörleri telefonla arayarak tebrik eden Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Kazım Açıkbaş, "GSB Spor okullarımızda yetişerek bir çok başarı kazanan Muğla'nın Kızları Süper Lig'de de Şampiyon olarak Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupasında Ülkemizi ve Muğla'mızı temsil edecek. Bu gururu bizlere yaşattıkları için onlarla gurur duyuyoruz. Valimiz Sayın İdris Akbıyık'ın destekleriyle Muğla sporun parlayan yıldızı olmaya devam ediyor. Şampiyon takımımıza Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupasında başarılar diliyorum" dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN