RESMİ BELGEDE SAHTECİLİK OPERASYONUNDA 3 GÖZALTI

Fethiye ve İstanbul'da düzenlenen eş zamanlı 'usulsüz yollarla ehliyet alan şahıslara' yönelik operasyonda yürütülen soruşturma kapsamında A.R.Ö., R.S. ve K.Ö. gözaltına alındı.

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Son Dakika 48


Fethiye ve İstanbul'da düzenlenen eş zamanlı “usulsüz yollarla ehliyet alan şahıslara” yönelik operasyonda yürütülen soruşturma kapsamında A.R.Ö., R.S. ve K.Ö. gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre, Fethiye Cumhuriyet Başsavcılığının talimatı ile Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığınca “usulsüz yollarla ehliyet alan şahıslara” yönelik yürütülen soruşturma kapsamında İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce yapılan eş zamanlı operasyon neticesinde, Fethiye Sulh Ceza Hakimliğince verilen arama kararı doğrultusunda  eş zamanlı olarak belirlenen 3 şahsın ikametkahında yapılan operasyonda 3 adet  düzenlenmiş evrak, 3 akıllı telefona el konulduğu bildirildi.
Şüpheli A.R.Ö., R.S. ve K.Ö. gözaltına alınmış olup yasal sürecin başladığı öğrenildi. Ayrıca olayla ilgili olarak ifadesi alınarak salıverilmesi istenilen Şüpheli O.Ö. ise kararda belirtilen adreste bulunamadığı bildirildi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN