Muğla Ülkü Ocakları Yeni Hizmet Binası Açılıyor

Muğla Ülkü Ocakları yeni hizmet binasının açılışını gerçekleştirecek. Yıllardır özlemi çekilen ve Başkan Burak Demirel'in göreve gelmesi ile büyük çalışmalar sonucu yeni bir binaya kavuşan Muğla Ülkü Ocakları yeni hizmet binasının açılışı yapacak.

PAYLAŞ

FERDİ YAVUZ- Muğla Ülkü Ocakları yeni hizmet binasının açılışını gerçekleştirecek. Yıllardır özlemi çekilen ve Başkan Burak Demirel'in göreve gelmesi ile büyük çalışmalar sonucu yeni bir binaya kavuşan Muğla Ülkü Ocakları yeni hizmet binasının açılışı yapacak.

Muğla’nın Menteşe İlçesi Emirbeyazıt Mahallesi Recai Güreli Caddesinde açılan Ülkü Ocakları’nın yeni hizmet binası, 20 Şubat 2020 Perşembe günü saat 14:00’da açılacak. Taşınma işlemlerini tamamen bitiren Muğla Ülkü Ocakları yeni hizmet binasında son eksiklikleri tamamlamak için yoğun çaba harcıyor. Oldukça modern bir hizmet binasına kavuşmanın mutluluğu içerisinde olduklarını ifade eden Ülkü Ocakları Muğla İl Başkanı Burak Demirel, ”Çok şükür yeni binanıza taşındık. Neredeyse tüm eksikliklerimiz tamamlanmış durumda. Ocağımıza gelen misafirlerimiz ocağımıza adeta hayran kalarak, bizimle birlikte bu sevince ortak oluyor.  Biliyorsunuz yıllardır Ülkü Ocakları Muğla'da bir mülk özlemi çekiyordu. Göreve geldiğim gün sağ olsunlar, yönetimde bulunan dava arkadaşlarım omuz omuza verip bir adım atarak Ülkü Ocaklarımıza yeni bir hizmet binası elde ettirdiler. Bu başarı hepimizin başarısıdır. Bu şehrin ocağı, Vatan diye çarpan yüreklerin kutlu otağı, Çağın erenlerinin piştiği dergâhı, Muğla Ülkü Ocakları.” dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN