MHP SEYDİKEMER'DE EV EV ZİYARETLERDE

2023 yılında gerçekleştirilecek olan seçim çalışmaları kapsamında ev ziyaretlerine başladıklarını söyleyen MHP Seydikemer İlçe Başkanı Mehmet Arıç, 'Oldukça samimi bir atmosferde gerçekleştirilen ziyaretlerde MHP Seydikemer İlçe Başkanlığı olarak projelerimizi ev sahiplerine ve vatandaşlarımıza anlatıyoruz' dedi.

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Ersin DAL

MHP Seydikemer  İlçe Başkanı Mehmet Arıç önderliğinde evleri ziyaret eden MHP Seydikemer ilçe yönetimi ve mahalle başkanları, ziyaretlerde ev sahiplerine yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verip, vatandaşların desteğini bekliyor. Samimi ortamda gerçekleştirilen ev ziyaretlerinde; içilen çaylar eşliğinde MHP Seydikemer  İlçe Başkanlığı’nın strateji ve vaatleri vatandaşlara ilk kaynağından anlatılıyor. 
Ev ziyaretleriyle ilgili açıklamalarda bulunan MHP Seydikemer İlçe Başkanı Mehmet Arıç, “MHP Seydikemer İlçe Başkanlığı olarak 2023 yılında gerçekleştirilecek olan seçim çalışmaları kapsamında ev ziyaretlerine başladık. Oldukça samimi bir atmosferde gerçekleştirilen ziyaretlerde MHP Seydikemer  İlçe Başkanlığı olarak projelerimizi ev sahiplerine anlatıp seçimlerde Seydikemer’li hemşerilerimizin desteklerini bekliyoruz. Sadece seçim zamanı değil, her zaman sahadayız. Vatandaşlarımızın sorunlarıyla yakından ilgileniyoruz. Ziyaretlerimize vatandaşlarımız da çok ilgi gösteriyor” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN