Karaçulha Yağlı Pehlivan Güreşleri'ne Sayılı Günler Kaldı

Fethiye Belediyesi tarafından düzenlenen Yağlı Pehlivan Güreşleri, güreş tutkunlarını bir araya getiriyor. Güreşlere katılacak başpehlivanlar ise belli olmaya başladı.

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Ersin DAL

Sezonun son güreşleri Fethiye’de gerçekleşecek birçok başpehlivanının katılacağı güreşler büyük ilgi çekiyor. Fethiye Belediyesi tarafından düzenlenecek Yağlı Güreşler, 12 Kasım Pazar günü Karaçulha Futbol Sahası’nda gerçekleşecek.

Cumhuriyetimizin 100. yılına özel bu büyük etkinlik, Kırkpınar’ın Altın Kemerli Baş Pehlivanlarını Fethiye’de buluşturuyor.

 Bu özel etkinlik, Ege’nin sezon finali olarak 12 Kasım 2023 Pazar günü Fethiye Karaçulha Futbol Sahası’nda yağlı güreş severleri bir araya getirecek.

Güreşlere katılım sağlayacak başpehlivanlar ise; Milli Güreşçi ve başpehlivan Yusuf Can Zeybek, 2022 yılı Kırkpınar Başpehlivanı Mustafa Taş, Cw Enerji Türkiye Yağlı Güreş Lig Şampiyonu Orhan Okulu, 2004-2007-2008-2016 yılları Kırkpınar Başpehlivanı Recep Kara,2013-2017 yılları Kırkpınar Başpehlivanı İsmail Balaban,2009-2010 Kırkpınar Başpehlivanı Mehmet Yeşil Yeşil, 2006 yılı Kırkpınar Başpehlivanı Osman Aynur, Fethiye'mizin gururu Kırkpınar Başpehlivanı Ali Yanatma ve Alparslan Güçlü gibi birbirinden değerli pehlivanlarımızın kol bağlayacağı Ege'nin sezon finali, Fethiye Belediyesi Yağlı Güreşlerinde bir araya gelecek.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN