KARACA'DAN HOLLANDA ÇIKARMASI

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Vakantiebeurs 2023 turizm fuarı için gittiği Hollanda'da önemli ziyaretlerde bulundu. Aynı zamanda Fethiye Ticaret Ve Sanayi Odası da fuarda ki yerini aldı.

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Son Dakika 48

Çiçek Borsası’nda önemli görüşmeler Hollanda ziyaretlerinde Karaca’ya, Hollanda’da yaşayan Türkler Birliği İOT Başkanı Zeki Baran, Amsterdam Belediye Başkan Yardımcısı Gürbüz Yabaş ve FETOB ikinci başkanı Ercan Torunoğulları da eşlik etti. Sabah erken saatlerde Hollanda’da çiçek borsasını ziyaret eden Karaca, burada önemli görüşmelerde bulundu.  Fethiye’de üretilen çiçeklerin Hollanda Çiçek Borsası’nda pazarlanmasıyla ilgili girişimlerde bulunan Karaca, “Fethiye Belediyesi olarak Fethiye’mizde çiçek üretim merkezi kurarak, Hollanda Çiçek Borsası’nda alım garantili bir sözleşme ile şehrimize ciddi anlamda gelir sağlamak istiyoruz” dedi.
Karaca Büyükelçi Şaban Dişli ve 
Rijswijk Belediye Başkanı Huri Şahin’i ziyaret etti.
Başkan Karaca ve beraberindeki heyet, Türkiye Cumhuriyeti Hollanda Büyükelçisi Şaban Dişli ve Rijswijk Belediye Başkanı ve aynı zaman Hollanda’daki tek Türk Kadın Belediye Başkanı ve eski milletvekili Huri Şahin’e de ziyaretler gerçekleştirerek, görüşmelerde bulundu. Hem Büyükelçi Şaban Dişli hem de Rijswijk Belediye Başkanı Huri Şahin hanımefendiye hediyeleri takdim eden Karaca, “Fethiye’miz Türkiye’nin adeta bir reklam yüzüdür. Biz de Vakantiebeurs 2023 turizm fuarı için, Fethiye’mizi uluslararası platformlarda daha da iyi tanıtmak adına Hollanda’ya geldik. Hem Büyükelçimiz Şaban Dişli hem de Rijswijk Belediye Başkanımız Huri Şahin’e misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum” dedi.
Karaca ‘Fethiye’ sunumu yapacak
Başkan Karaca bugün itibariyle Vakantiebeurs 2023 Turizm Fuarı’nda beraberindeki heyet ile birlikte tur operatörleri ile görüşmelerde bulunacak. Başkan Karaca Hollanda’lı ve Türk işadamları ile aynı zamanda tur operatörleriyle akşam yemeğinde bir araya gelecek. Karaca bu yemekte ‘Fethiye’ ile ilgili bir sunum gerçekleştirecek. 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN