KANLI NİGAR FETHİYE'YE GELİYOR

Fethiye Belediyesi Kültür Müdürlüğü ortaklığı ile Kanlı Nigar Fethiye'ye geliyor. Ödül almış olan bu özel gösteri, perşembe akşamı saat 20.00'da Fethiye Kültür Merkezi'nde tiyatro severleri bekliyor olacak.

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Ersin DAL

Ödüllü oyun Kanlı Nigar Fethiye Belediyesi Kültür Müdürlüğü ortaklığı ile Özer Olgun Kültür Merkezi’nde ücretsiz olarak sahnelenecek. Fethiyeli tiyatro severleri beklediklerini belirten oyuncular "Oyunumuza gelin kendinizi 1,5 saat boyunca çok iyi hissedeceksiniz eğleneceksiniz bunu sözünü veriyoruz" dediler.
KANLI NİGAR OYUNU NEDİR
Yeşilköy Halk Tiyatrosu 15 Aralık 2022 Perşembe akşamı saat 20.00’da Fethiye Kültür Merkezi’nde 15 yıldır devam eden Kaş Yeşilköy Seyirlik Oyunları festivalinde ve Patara Antik Tiyatrosu’nda gösterildiği oyunlarda büyük beğeni toplayan ve ayakta alkışlanan oyunu Sadık Şendil kaleme almıştır. Oyuncularının tamamı köyün yerli halkından olan grup her yıl sahnelediği farklı oyunlar ile profesyonel oyunculara taş çıkartmaya devam ediyor. Müzikli danslı bir geleneksel tiyatro eseri olan Kanlı Nigar Müfit Kayacan sahneye koydu. Yeşilköy Eğitim Kültür Derneğine bağlı olarak faaliyet gösteren Yeşilköy Halk Tiyatrosu birçok festivalde ayakta alkışlanmış ve ödül almıştır. 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN