Gizli'den muhtarlık adayı açıklaması

Karaçulha Mahallesi Muhtar Adayı Hasan Gizli çalışmalarına devam ediyor. Merhum babasından ve 2 dönemde abisinden edindiği bilgi ve birikimi ile doğup, büyüdüğü mahalleye hizmet etmek için aday olduğunu belirten Gizli 'mahalleme hizmet etmek istiyorum' dedi.

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Son Dakika 48

Fethiye’nin hem nüfus, hem de yüzölçümü açısından en büyük mahallerinin öncülüğünü yapan Karaçulha Mahallesinde geçmiş yıllarda 6 dönem muhtarlık yapan rahmetli Ahmet Gizli’nin oğlu akabinde 2 dönemde muhtarlık yapan Mustafa Gizli’nin kardeşi Hasan Gizli genç yaşına rağmen, “Babamdan edindiğim muhtarlık tecrübesi, bilgi ve birikimi ile doğup, büyüdüğüm Karaçulha Mahallem halkına ekibim ile birlikte hizmetkarlığa talibim” dedi.

7’den 70’e herkese eşit ve ayrım yapmadan hizmet edeceğini aktaran Karaçulha Mahallesi Muhtar Adayı Hasan Gizli, “38 yıl Karaçulhamızda muhtarlık yapmış bir ailenin evladı olarak, yılların tecrübesini çağdaş yönetim anlayışıyla birleştirerek halkımıza hizmet etmek istiyorum. Bu doğrultuda önümüzdeki yerel seçimler için Karaçulha mahallemize muhtar adaylığımı açıklıyorum. Sizlerden gelen yoğun teveccühe kayıtsız kalmanın mahallemize vefasızlık olacağı düşüncesindeyim. Sizlerin desteğiyle sizden aldığım güç ile, zor ama yapılması onur verici olan bu göreve talip oldum. Sizlerin desteğiyle ve kurumlarımızın iş birliğinde mahallemizi daha ileriye taşıyacağıma inanıyorum. Kolay ulaşılan, her soruna çözüm arayan, size en yakın ve içinizden biri olarak sizlerin hizmetinde olacağım. Seviyeli ve hoş bir rekabetin olacağına inandığım bu hizmet yarışında diğer muhtar adaylarına da başarılar diliyorum. Sizlerin desteklerini bekliyorum” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN