Fatih Portakal 8 Mart'ta Milas'ta

Cumhuriyet Halk Partisi Milas İlçe Kadın kolları, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat'ı makamında ziyaret etti. Başkan Tokat, 8 Mart'ta Milas Belediyesi olarak Fatih Portakal'ı Milas halkıyla buluşturacağını söyledi.

PAYLAŞ

Cumhuriyet Halk Partisi Milas İlçe Kadın kolları, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret etti. Başkan Tokat, 8 Mart’ta Milas Belediyesi olarak Fatih Portakal’ı Milas halkıyla buluşturacağını söyledi.
Geçtiğimiz günler de gerçekleşen kongre ile yeniden CHP Milas İlçe Kadın Kolları Başkanlığına seçilen Berrin Naz ve yönetim kurulu Başkan Tokat’ı ziyaret etti. 21 kişilik yönetimi oluşturduklarını belirten Berrin Naz ; “Önümüzdeki günler saha çalışmalarına başlıyoruz. Mahalle ve ev ziyaretlerimize ağırlık vereceğiz. Ayrıca önümüzde 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü var. Bu anlamlı günde kadınlarımızı bir araya getirmek ,kaynaştırmak adına 7 Mart Cumartesi günü keşkek pilav dağıtımı, söyleşiler ve folklor gösterilerimiz olacak” dedi.
Ziyaret için Berrin Naz ve yönetimine teşekkür ederek başarı dileyen Başkan Tokat “ Görevimiz ağır ve her geçen gün daha da ağırlaşıyor. Eski usulleri artık geride bırakıp daha gelişmiş usullere bakmamız lazım.Belli gruplarla mahallelerde ev toplantıları düzenlemek lazım.Artık sadece seçim zamanlarında
çalışma yapmak yeterli değil.Siyasi nutuk dönemi bitti,insanlara dokunmak,kapı çalıp hal hatır sorulmasını istiyor”dedi.
Fatih Portakal 8 Mart’ta Milas’ta 8 Mart’ta Milas Belediyesi olarak usta gazeteci Fatih Portakal’ı Milas halkıyla buluşturacağını dile getiren Başkan Tokat; Sizlerin düzenleyeceği etkinliklere ek olarak bizde Fatih Portakal’ı Milas halkıyla buluşturmayı kararlaştırdık.Bu anlamda 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü daha kapsamlı olarak kutlanmış olacak” dedi.
Başkan Tokat son olarak Berrin Naz ve yönetimini kutlayarak görevlerinde başarı diledi.Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ardından sona erdi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN