Çınar, 'Bir gün değil, her gün sahada olacağız'

Zafer Partisi Fethiye ilçe yönetim kurulunun istifasının ardından, Fethiye İlçe Başkanlığı görevine genç iş insanı İbrahim Çınar atandı. Çınar, göreve başlamasının ardından Fethiye'de görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Ersin DAL

Geçtiğimiz günlerde Zafer Partisi Fethiye İlçe Başkanlığı görevine gelen genç iş insanı İbrahim Çınar, Fethiye’de görev yapan basın mensuplarıyla kahvaltı organizasyonunda bir araya geldi. Basın mensuplarının hayırlı olsun dileklerini kabul eden Çınar, “Bir gün değil, her gün sahada olacağız” dedi.

Aynı zamanda basın mensuplarıyla istişarede bulunan Çınar, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Siyasette gençliğin önünün açılması gerektiğini düşünüyorum ve en büyük örnek olmaya çalışacağım.
Aynı görüşten olan siyasi düşüncelere sahip olan kişileri bir yere toplamak değil, farklı görüşe sahip olan düşünceleri kendimize kazandırmak… Bunu yaparken de duruşumuz, vizyonumuz, misyonumuz ve birlikteliğimiz en etkili silahımızdır. Amacımız farklı partileri eleştirmek değil herkesin düşüncesine hak verip kendi doğru düşüncemizi ortaya çıkarmaktır.

“Bir gün değil, her gün sahada olacağız”

Bunun içinde en önemli unsur saygıdır. Biz koltuk sevdasında değil halkımızın sevgisini kazanma peşindeyiz. Daha önce Kimsenin yapmadığı şeyleri yapmaya geldik ve sizin desteğinizle bunları başaracağımızı düşünüyorum.

Seçime 1 hafta kala çalışanlardan değil seçim çalışmalarına şimdiden başlayacağım. Bir gün değil her gün sahada olacağız. Oturduğumuz koltuk herkesin oturduğunda doldurabileceği bir koltuk değil, bizde bunun farkındayız.”
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN