'Bodrum'da Devrim' Sergi Açılışı Gallery Art Port Gerçekleşti

Çağdaş Türk resim sanatının dünyaca ünlü ismi Devrim Erbil'in 'Bodrum'da Devrim' adlı kişisel sergisi, Gallery Art Port Bodrum'da sanat severlerin katılımıyla ziyarete açıldı.

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Ersin DAL

Üslubu ve tarzıyla Türk resim tarihinin en başarılı sanatçılarından birisi olan Prof. Devrim Erbil’in “Bodrum’da Devrim’’ isimli kişisel sergisi 18 Temmuz Salı günü Gallery Art Port Bodrum’da ziyarete açıldı.

Bodrum’a “Sanat Kenti ve Sanat Destinasyon merkezi kavramlarını” çok yakıştırdığını belirten ve Bodrum’un ilk Çağdaş Sanat Müzesi “Devrim Erbil Müzesi” ni kazandırma aşamasında olan usta sanatçı Prof. Devrim Erbil’in kişisel sergisi “Bodrum’da Devrim”, içerisinde birbirinden farklı tekniklerin kullanıldığı birçok özel yapıttan oluşuyor.

Prof. Devrim Erbil’in kişisel sergisi, 13 Ağustos tarihine kadar ziyaret edilebilir.

 

 

Gallery Art Port Hakkında:

Gallery Art Port, galeri sanatçıları, koleksiyonerler, küratörler ve sanat profesyonellerini bir araya getiren bir sanat mekanıdır. Başlangıç ve sabit mekanı olarak Bodrum’da başlayan GAP, yerel ve uluslararası sanatçıların eserlerine ev sahipliği yapıyor. Gallery Art Port, Kumbahçe Cruise Port’un yanındaki konumuyla, 12 ay boyunca sanatseverlerle buluşuyor. Bodrum’da bir sanat alanı sunan ve yeni nesil sanatçı ve sanat üretenleri de destekleyen bir sanat platformu olan Gallery Art Port, Bodrum dışında da yurt içi ve yurt dışında gerçekleştireceği kişisel ve karma sergilerle, izleycilerle buluşmayı hedefliyor. Sergilerin yanı sıra Bodrum’da farklı sanat projeleriyle sanatseverlerle bir araya geliyor.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN