BAŞKAN DEMİR, 'KUBİLAY ALCU İLE GURUR DUYUYORUZ'

Bütün maçlarını kazanarak Avrupa şampiyonu olan ve dünya şampiyonluğu için yaptığı eleme maçından zaferle ayrılan Kubilay Alcu ile kahvaltıda buluşan CHP İlçe Başkanı Mehmet Demir 'Başarılarının devamının geleceğine inanıyoruz' dedi

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Ersin DAL

CHP Fethiye İlçe Örgütü ile kahvaltıda buluşan Arena Spor Klübü ekibi Kubilay Alcu’nun başarılarını konuştu.  Fethiye’nin gururu olan ve çıktığı her maçı kazanan Avrupa şampiyonu boksörümüz Kubilay Alcu’ya bir destek de CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir’den geldi.

Arena Spor Klübü kurucusu ve Kubilay Alcu’nun ilk günden hocalığını yapan Sami Sunay ve ekip arkadaşlarıyla kahvaltıda buluşan Mehmet Demir; “Kubilay bizim evladımız. Her zaman ona desteğimizi eksik etmedik ve bundan sonra da her şartta yanında olacağız. Onun başarılarıyla gurur duyuyoruz. Bundan sonra da duymaya devam edeceğiz. Çünkü Kubilay çok güçlü ve boksu çok iyi yapabilen sporcumuz. Onun dünya şampiyonu olacağına inanıyorum. Onunla bugün burada olmaktan da çok mutluyuz. Kubilay’ı, hocasını ve tüm ekip arkadaşlarını tebrik ediyor başarılar diliyorum” dedi.

BURADA OLMAKTAN DA ÇOK MUTLUYUZ

Kahvaltıda Kubilay Alcu da; “Başkanımız her zaman bizlere destek oldu. Bugün burada olmaktan da çok mutluyuz. Bize her zaman desteklerini eksik etmediği için çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra dünya şampiyonu olarak yeniden buluşacağımızı düşünüyorum” diye konuştu.

AVRUPA ŞAMPİYONU OLDUK

Kubilay Alcu’nun başarısında en önemli katkı sağlayan hocası Sami Sunay’da; “Biz çok zorlu yolları aşarak Avrupa şampiyonu olduk. Fethiyelilerin her zaman desteğini yanımızda hissettik. Mehmet Demir başkanımıza da çok teşekkür ediyorum. Bize desteğini hiç eksik etmedi ve bizi yalnız bırakmadı’’ dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN