BAŞARILI BOKSÖRDEN BAŞKAN OTGÖZ'E ZİYARET

Almanya Münih'te Lions Boxnacht 13'üncü Profesyonel Boks Maçında Alman Rakibini yenerek büyük bir başarıya imza atan bölgemizin ilk kadın boksörü Fethiye Gençlik ve Spor Kulübü Arslan Fight Arena Sporcusu ve antrenörü Songül Arslan Ayten, başarısını Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ile paylaştı.

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Ersin DAL

Bölgemizin ilk kadın boksörü Songül Arslan Ayten ve Fethiye Gençlik ve Spor Kulübü Arslan Fight Arena’dan Evren Arslan, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ü makamında ziyaret etti. Ziyarette Almanya Münih’te Lions Boxnacht 13’üncü Profesyonel Boks Maçında Alman Rakibi Daniel’i 2’nci rauntta da yenerek yoluna yenilgisiz devam eden Songül Arslan, başarısını Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ile paylaştı. 
BOKSÖR AYTEN,”BAŞKANIMIZ YAKUP OTGÖZ, BİZLERE HER DAİM DESTEK OLMUŞTUR”
Başkan Otgöz’e kendilerine verdikleri desteklerden dolayı teşekkür eden başarılı sporcu Ayten; “Sayın Başkanımız Yakup Otgöz, bizlere her daim destek olmuştur. Ne zaman gelsek bizleri kırmamış, bizlerin arkasında olduğunu hissettirmiştir. Bize verilen destekler sayesinde motivasyonumuz artıyor, bu inanca layık olabilmek amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sayın Başkanımıza bir kez daha verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
ARSLAN,”YAKUP OTGÖZ’E ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ”
Fethiye Gençlik ve Spor Kulübü Arslan Fight Arena’dan Evren Arslan da; “Bize inanan, bize destek olan Sayın Belediye Başkanımız Yakup Otgöz’e çok teşekkür ederiz” dedi.
BAŞKAN OTGÖZ,” SPORA VE SPORCUYA VERDİĞİMİZ DESTEKLER DEVAM EDECEK”
Seydikemer’i ve ülkemizi Almanya’da başarı ile temsil eden ve ay yıldızlı bayrağımızı dalgalandıran Boksör Songül Arslan Ayten’e başarılarının devamını dileyen Başkan Otgöz; “Spora ve sporcuya verdiğimiz destekler devam edecek. Ülkemizin ismini, şanlı bayrağımızı en iyi şekilde temsil eden sporcularımızla gurur duyuyoruz” ifadelerini kullandı. 
BAŞARILI BOKSÖRDEN BAŞKAN OTGÖZ'E ZİYARET

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN