Akdenizli: 'Seydikemerlilerin Mutluluğu İçin Durmadan Çalışacağız'

Seydikemer Belediye Başkanı ve aynı zamanda Cumhur İttifakı Seydikemer Belediye Başkan Adayı B. Önder Akdenizli, seçim çalışmalarına Çatak, Dere ve Çökek Mahallesinde devam etti. Başkan Akdenizli, mahalle toplantılarında yaptığı açıklamada 'Sizlerin mutluluğu için durmadan, yorulmadan çalışacağız' dedi.

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Ersin DAL

Seydikemer Belediye Başkanı ve aynı zamanda Cumhur İttifakı Seydikemer Belediye Başkan Adayı B. Önder Akdenizli, 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi saha ziyaretlerini sürdürüyor. Seydikemer Cumhur İttifakı Seçmen İletişim Merkezinin hazırladığı programlar çerçevesinde Seydikemer’i mahalle mahalle dolaşan Akdenizli’ye Seydikemer Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Karakuş, AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Ali Büklü ve İlçe Teşkilatı, MHP Seydikemer İlçe Başkanı Mehmet Arıç ve İlçe Teşkilatı, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Zeynep Yalçınsoy ve İlçe Yönetimi, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Sıtkı Ülker ve İlçe Yönetimi, Belediye Meclis Üyeleri ve Meclis Üyesi Adayları eşlik ediyor.
Seçim çalışmalarına Çatak Mahallesinde başlayan B. Önder Akdenizli, programını Çökek Mahallesinde tamamladı. Mahalle toplantılarında vatandaşlarla bir araya gelen Akdenizli, 5 yılda yapacakları hizmetleri halka anlatıyor.

AKDENİZLİ: “SİZLERİN MUTLULUĞU İÇİN DURMADAN, YORULMADAN ÇALIŞACAĞIZ”
Daima vatandaşın yanında olduklarını ve hizmet ürettiklerini ifade eden Başkan Akdenizli; “Her zaman vatandaşımızın yanında olduk. Göreve geldiğim ilk günden itibaren sizlerin hizmetkarı olacağımı söyledim. 11 aydır, sizlerin de desteğiyle ilçemizde hizmet ürettik. Seydikemer’imizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak projeler hazırladık. Bunlardan bazıları Kapalı Pazar Yeri ve Nikah Salonu. Her ikisinin de çalışmalarına başladık. İnşallah en kısa sürede tamamlayıp sizlerin hizmetine sunacağız. Şimdi önümüzde 31 Mart Yerel Seçimleri var. Çok az bir zaman kaldı. Sizlerden 31 Mart’ta destek istiyoruz. Bir oy bana, bir oy Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Prof. Dr. Aydın Ayaydın’a istiyorum. 1 Nisan’da Türkiye ortalamasının üzerinde bir oy alacağımıza inanıyorum. 1 Nisan’dan sonrada sizlerin mutluluğu için durmadan, yorulmadan çalışacağız” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN